Pinball Arcade – androidowy pinball ze świetną grafiką

Czy lubiliście w latach dzieciństwa spędzać czas przed flipperami, odbijając do znudzenia piłeczką i pokonując kolejne rekordy swoich kolegów? Jeżeli tak, to zachęcamy Was do zapoznania się z treścią opisu ciekawego – szczególnie pod względem graficznym – pinballa na Androida, który powinien przypaść do gustu każdemu fanowi popularnych niegdyś automatów do gry.

Pinball Arcade, bo o tej grze jest ten wpis, to – tak jak już wspomnieliśmy – bardzo ładnie prezentujący się pinball stworzony na urządzenia pracujące na Androidzie. O samych zasadach gry pewnie pisać wiele nie trzeba. W końcu każdy z naszych Czytelników miał na pewno kiedyś do czynienia z tzw. flipperami, w których zadaniem gracza jest odbijanie piłeczki od łapek i zdobywanie jak największej ilości punktów.

Przejdźmy zatem do konkretów. Produkcja studia Farsight oferuje póki co cztery stoły do pinballa. Każdy z nich charakteryzuje się innym położeniem „grzybków” i innych elementów odpowiedzialnych za bonusy punktowe. Oczywiście do samych wirtualnych automatów (co zresztą można stwierdzić, patrząc na screen) nie można mieć większych zastrzeżeń, gdyż naprawdę są solidnie przygotowane. Mimo wszystko wydaje nam się, że ilość stołów, którą możemy policzyć za pomocą palców u jednej ręki, to zdecydowanie za małą jak na produkcję, która chce być uważana za porządną.

To, co przede wszystkim spodobało nam się w opisywanej aplikacji, to bez wątpienia opcja pozwalająca na rywalizację czterech osób na jednym urządzeniu. Dzięki tej opcji możemy znów poczuć się jak dzieci, które w salonach gier starały się pobijać własne rekordy, walcząc tym samym o prestiż w gronie znajomych.

Warto też napisać, że w Pinball Arcade można grać zarówno przy pionowym, jak i poziomym położeniu naszego sprzętu. Nie jesteśmy więc zmuszani do tego, by grać jedynie w taki sposób, jak chciał tego autor produkcji, a to jest na pewno ogromną zaletą.

Niestety, z racji tego, iż Pinball Arcade nie należy do prostych produkcji, dość szybko okazuje się, że chcąc mieć dostęp do wszystkich stołów dostępnych w tej grze należy zapłacić prawie 10 dolarów. Samą aplikację można jednak pobrać z Google Play zupełnie za darmo i przetestować. Dopiero po przekroczeniu wyniku z listy High Scores zostaje zablokowany dostęp do danego, wirtualnego automatu, tak więc co nam szkodzi wypróbować możliwości Pindball Arcade, prawda?

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button