Football Club Logo Quiz – sprawdź, jak dobrze znasz herby klubów

Gry, w których zgaduje się logotypy, są ostatnio bardzo popularne. Mimo że najczęściej tego typu produkcje zajmują się wieloma branżami, ostatnio udało nam się znaleźć coś stworzonego dla nieco węższego grona osób  – kibiców piłkarskich. Jeżeli uważacie, że znacie się na piłce, a dopasowywanie nazw klubów do ich herbów nie stanowi dla Was problemu, sprawdźcie konieczne Football Club Logo Quiz i udowodnijcie swoją wiedzę.

Aplikacja z tego wpisu oferuje dwa tryby gry. Pierwszy, to jest Stage Mode, polega na przechodzeniu etapów składających się z kilkunastu herbów. Jeżeli w danym poziomie uda nam się zdobyć odpowiednią ilość punktów, przechodzimy dalej, jeśli natomiast to nam się nie powiedzie – będziemy potrzebowali kolejnego podejścia.

Drugi typ rozgrywki nazwany został Time Mode. Jak się domyślacie, trzeba w nim zdobyć jak najwięcej punktów w konkretnym czasie, tutaj akurat w jedną minutę. Co ciekawe, możemy w nim skorzystać z trzech poziomów trudności. W najłatwiejszym z nich czekają na nas herby najpopularniejszych klubów piłkarskich, a zdobycie w nim sporej ilości punktów raczej żadnemu fanowi piłki kopanej nie powinno sprawić większego problemu. Gorzej jest już natomiast z poziomem trzecim, gdyż można znaleźć w nim rzadziej spotykane logotypy z wielu lig świata, a nie tylko Europy.

Ponieważ opisaliśmy już dla Was tryby gry w Football Club Logo Quiz, czas najwyższy, byśmy przeszli do tego, jak w ogóle w tej grze zdobywa się punkty. Otóż, jak widzicie na screenie po prawej stronie, każda karta (czyli jedno pytanie) w aplikacji z tego wpisu składa się z jednego herbu i listy czterech nazw klubów. Jeżeli uda nam się od razu prawidłowo dopasować nazwę klubu do herbu, zdobywamy trzy punkty. Jeżeli natomiast natomiast zaznaczymy coś błędnie, z naszego konta odjęty zostaje jeden punkt (bądź 2, a nawet 3).

Grę mobilną od Puzzle Quiz Games można pobrać z Google Play zupełnie za darmo. Czy warto? Jeżeli jesteście fanami piłki nożnej, zdecydowanie tak, szczególnie, że poziom trudności aplikacji wcale nie jest tak niski, jak mogłoby się wydawać.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button