Football Club Logo Quiz – sprawdź, jak dobrze znasz herby klubów

Gry, w których zgaduje się logotypy, są ostatnio bardzo popularne. Mimo że najczęściej tego typu produkcje zajmują się wieloma branżami, ostatnio udało nam się znaleźć coś stworzonego dla nieco węższego grona osób  – kibiców piłkarskich. Jeżeli uważacie, że znacie się na piłce, a dopasowywanie nazw klubów do ich herbów nie stanowi dla Was problemu, sprawdźcie konieczne Football Club Logo Quiz i udowodnijcie swoją wiedzę.

Aplikacja z tego wpisu oferuje dwa tryby gry. Pierwszy, to jest Stage Mode, polega na przechodzeniu etapów składających się z kilkunastu herbów. Jeżeli w danym poziomie uda nam się zdobyć odpowiednią ilość punktów, przechodzimy dalej, jeśli natomiast to nam się nie powiedzie – będziemy potrzebowali kolejnego podejścia.

Drugi typ rozgrywki nazwany został Time Mode. Jak się domyślacie, trzeba w nim zdobyć jak najwięcej punktów w konkretnym czasie, tutaj akurat w jedną minutę. Co ciekawe, możemy w nim skorzystać z trzech poziomów trudności. W najłatwiejszym z nich czekają na nas herby najpopularniejszych klubów piłkarskich, a zdobycie w nim sporej ilości punktów raczej żadnemu fanowi piłki kopanej nie powinno sprawić większego problemu. Gorzej jest już natomiast z poziomem trzecim, gdyż można znaleźć w nim rzadziej spotykane logotypy z wielu lig świata, a nie tylko Europy.

Ponieważ opisaliśmy już dla Was tryby gry w Football Club Logo Quiz, czas najwyższy, byśmy przeszli do tego, jak w ogóle w tej grze zdobywa się punkty. Otóż, jak widzicie na screenie po prawej stronie, każda karta (czyli jedno pytanie) w aplikacji z tego wpisu składa się z jednego herbu i listy czterech nazw klubów. Jeżeli uda nam się od razu prawidłowo dopasować nazwę klubu do herbu, zdobywamy trzy punkty. Jeżeli natomiast natomiast zaznaczymy coś błędnie, z naszego konta odjęty zostaje jeden punkt (bądź 2, a nawet 3).

Grę mobilną od Puzzle Quiz Games można pobrać z Google Play zupełnie za darmo. Czy warto? Jeżeli jesteście fanami piłki nożnej, zdecydowanie tak, szczególnie, że poziom trudności aplikacji wcale nie jest tak niski, jak mogłoby się wydawać.

Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close