Appy Geek – „must have” dla fanów nowoczesnej technologii

Wierzymy, że nasz blog przeglądają każdego dnia prawdziwi pasjonaci smartfonów, tabletów i innego rodzaju gadżetów kojarzących się z nowoczesnymi technologiami. Dlatego właśnie chcieliśmy w ostatnim wpisie dzisiejszego dnia przedstawić Wam „Appy Geek” – prostą, a zarazem ładnie wyglądającą aplikację, dzięki której będziecie na bieżąco ze wszystkimi sprawami związanymi z Androidem, iOS-em i szeroko pojętą informatyką.

Opisywany w tym wpisie program nie bez powodu nazwaliśmy w tytule czymś, w co powinien zaopatrzyć się każdy fan nowoczesnej technologii. Appy Geek to bowiem naprawdę świetny program pozwalający na czytanie informacji z wielu źródeł bez potrzeby instalowania kilku aplikacji bądź używania przeglądarki internetowej.

Po uruchomieniu programu od MobilesRepublic naszym oczom ukazują się swego rodzaju kafelki. W każdym z nich znaleźć można obrazki, które ostatnio w nim się pojawiły, a także jego tytuł. Jak się pewnie domyśliliście, każdy kwadracik odpowiada jednej kategorii. Możemy więc wybierać sobie tylko i wyłącznie te działy, które najbardziej nas interesują. Dzięki temu, osoby nieprzepadające za Google mogą spersonalizować program tak, by ten wyświetlał tylko newsy ze świata Apple i vice versa.

Oczywiście, każdy z domyślnych kafelków możemy sobie usunąć i w jego miejsce wstawić własny. Do wyboru mamy naprawdę wiele kategorii poczynając od tych bardzo ogólnych, a kończąc na związanych tylko z, na przykład, systemem Windows 8.

Animacje przejść do konkretnych działów bądź informacji wyglądają fantastycznie, szczególnie jeśli ma się płynnie działające urządzenie. Również i do sposobu czytania newsów w Appy Geek nie można się w ogóle przyczepić, gdyż działa jak najbardziej prawidłowo i jeszcze ani razu nas nie zawiódł.

Niestety, program nie jest przeznaczony dla każdego fana nowinek technologicznych. Wyświetlane w nim newsy są bowiem pisane w języku angielskim, a więc nie pozwoli to pewnie niektórym z Was z niego korzystać.

Jeżeli chcecie wypróbować sobie Appy Geek, to zachęcamy Was do odwiedzenia Google Play i AppStore, skąd można tę aplikację pobrać zupełnie za darmo.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button