Hamster Climb – prosta gra z chomikiem w roli głównej

Szukacie gry, która nie będzie skomplikowana, a zarazem pozwoli Wam zabić nudę? W takim razie lepiej trafić nie mogliście. Właśnie w tym wpisie przedstawimy bowiem produkcję mobilną, która dzięki swojej prostocie jest w stanie ukraść naprawdę wiele czasu. Jeżeli zatem możecie sobie pozwolić na oderwanie się od świata na przynajmniej kilkanaście minut dziennie, jesteście gotowi, by przedstawić Wam aplikację Hamster Climb.

Nieraz już staraliśmy się udowodnić Wam na łamach naszego blogu, że proste gry potrafią niekiedy lepiej umilić czas od niejednej produkcji z zaawansowaną oprawą graficzną i rozgrywką liczącą sobie dziesiątki niesamowicie trudnych poziomów.  Zdajemy sobie jednak sprawę, że nie wszyscy są jeszcze przekonani co do słuszności naszej teorii, dlatego właśnie postanowiliśmy przedstawić kolejny argument na jej potwierdzenie, czyli, inaczej mówiąc, opisywać Hamster Climb.

Zasady gry stworzonej przez Sebastiana Arleryda są banalnie proste. Ogólnie rzecz biorąc, musimy w niej skakać do góry chomikiem po rozstawionych na ekranie drewnianych skrzynkach. Im więcej skrzynek wykorzystamy, tym, rzecz jasna, więcej punktów znajdzie się na naszym koncie. Dodatkowo, można od czasu do czasu natrafić na planszy na jakiś bonus punktowy, dzięki któremu można w  szybkim tempie uzyskać przyzwoity wynik.

Sterowanie w Hamster Climb odbywać się może na dwa sposoby. W pierwszym z nich używamy ekranu dotykowego, natomiast w drugim – czujnika ruchu. Który z nich jest wygodniejszy? Nie mamy głównego faworyta, choć nieco lepiej grało nam się jednak machając smartfonem, aniżeli na niego naciskając.

Opisywana przez nas aplikacja nie oferuje swoim użytkownikom różnych poziomów, a nawet bardzo ładnie wyglądającej oprawy graficznej. Mimo to, uważamy, że każdy fan zręcznościówek w stylu Icy Towera powinien się nią zainteresować. Tym bardziej, że można pobrać ją z Google Play zupełnie za darmo.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button