Folder Organizer – koniec bałaganu w telefonie

Coraz więcej aplikacji dostępnych w sieci sprawia, że w pamięci naszych telefonów zaczynają pojawiać się zawrotne ilości różnego rodzaju narzędzi mobilnych. Często zdarza się, iż konkretną aplikację musimy znaleźć w miarę szybko, lecz nie jest to łatwe, gdy mamy ponad sto, a nawet dwieście, zainstalowanych programów. Właśnie dlatego powstało narzędzi Folder Organizer, dzięki któremu już nigdy nie będziesz szukał interesującego Cię narzędzia dłużej niż przez jedną minutę.

Na program natrafiłem dość przypadkowo, jednak muszę przyznać, iż na tyle okazał się on dla mnie użyteczny, że na pewno na długo zadomowi się w pamięci mojego smartfona.

Oczywiście już samej idei aplikacji nie będzie w stanie do końca zrozumieć osoba posiadająca w telefonie kilka gier i również niewielkiej ilości programów, jednak jeśli należysz do grona posiadaczy urządzeń z Androidem, którzy pomału zaczynają gubić się w posiadanych przez siebie aplikacjach, to na pewno docenisz Folder Organizer tak samo, jak ja.

Narzędzie stworzone przez Fabio Colliniego umożliwia nam przyporządkowywanie etykiet do gier i aplikacji, co daje nam możliwość stworzenia niezliczonej ilości folderów i skrótów, które możemy zamieszczać na tapecie w postaci ciekawie wyglądającego widżetu.

U mnie wyglądało to mniej więcej tak, że w utworzyłem oddzielny folder dla aplikacji naukowych (kalkulatory itp.), jeszcze inny do gier i tak dalej. Oczywiście wybór należy do nas i Folder Organizer nie narzuca nam jak mamy pogrupować posiadane przez nas programy.

Na koniec warto także wspomnieć o tym, że w aplikacji dostępna jest wyszukiwarka ikon, która pozwala nam na znalezienie w sieci nowych obrazków dla naszych folderów.

Folder Organizer możecie znaleźć w Android Markecie w dwóch wersjach – płatnej (4, 21 zł) i bezpłatnej.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button