Paper Toss – kolejna gra w biurowym klimacie

Czy Wy też w szkole ze swoimi znajomymi organizowaliście konkurs rzutów do kosza papierowymi piłkami? A może wśród naszych Czytelników znajdzie się jakiś pracownik biurowy, który tego typu zabawy praktykuje również obecnie? Jeżeli tak, to być może kogoś zainteresuje dość ciekawa gra „Paper Toss”, w której naszym zadaniem jest rzucanie do kosza zwiniętych kawałków papieru.

Zasady gry są proste i nie wymagają długiego tłumaczenia. Musimy po prostu trafić do kosza papierową piłką. Jeżeli nam się to uda, wygrywamy, jeżeli nie – musimy spróbować ponownie. Wprawdzie banalne, ale potrafi zająć nam trochę czasu, przynajmniej do momentu przejścia każdego z poziomów.

A tych mamy w sumie sześć. Pierwsze trzy podzielone są ze względu na poziom trudności (w tym wypadku odległość między nami a koszem na śmieci), natomiast akcja toczy się w typowym biurze. Czwarta runda odbywa się na lotnisku, piąta w piwnicy, a ostatnia, to jest szósta, w łazience.

Szczególnie wymagający jest ten ostatni level, choć musimy przyznać, że i nad trudnym poziomem w biurze musieliśmy się sporo namęczyć zanim w końcu udało nam się trafić do celu.

To, co zasługuje w Paper Toss na największą zasługuję, to bez wątpienia bardzo przyjemne sterowanie. Polega ono bowiem nie tylko na prawidłowym wyborze odpowiedniej mocy rzutu, ale także wymaga od nas wzięcia pod uwagę innych czynników takich jak chociażby kierunek podmuchu wydobywającego się z wiatraka.

Do plusów gry stworzonej przez studio Backflip na pewno można też zaliczy przyjemne dla ucha efekty dźwiękowe, które pomagają nam wczuć się w klimat miejsc, w których przebywamy na danym poziomie.

Co najważniejsze, aplikacja jest całkowicie darmowa i można ją pobrać z Android Marketu i AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button