Fly Cargo – zapłaciłeś? Nie narzekaj!

Niedawno oceniana bezpłatna wersja gry polegającej na dostarczaniu paczek za pomocą helikoptera wypadła całkiem pomyślnie, dlatego skusiłem się na zakup pełnej wersji. Czy zostałem okradziony, czy może coś źle interpretuje? Przekonajmy się.

Przypomnijmy – Fly Cargo jest dzieckiem studia Accode, które słynie obecnie tylko z tego produktu. W grze wcielamy się w nieugiętego pilota śmigłowca transportowego, który musi przenieść wszystkie skrzynki na swoje miejsce bez poważnego uszkodzenia swojej maszyny. Po drodze zaś zbiera gwiazdki, które autorzy często umieścili w ciężko dostępnych miejscach, więc wyzwanie jest. W pełnej wersji odblokowujemy dodatkowy helikopter, który niczym nie różni się od standardowego, jednak trzeba za niego zapłacić. Nie rozumiem takiego zabiegu, miało to chyba na celu wyciągnąć ode mnie dodatkowe złotówki. Jednak to nie koniec- w pełnej wersji pewne poziomy wymagają od nas dokładności co do piksela, zaś inne są banalnie łatwe. Dlaczego tak? Może dlatego, że za pominięcie poziomu znów musimy zapłacić? Cwane posunięcie.

Technicznie pojawia się wiele niedociągnięć- helikopter często blokuje się w najmniej spodziewanych momentach, a gwiazdki od tak sobie znikają, ledwo podlecimy pod nie, co nieźle frustruje.

Ocena końcowa płatnej wersji to 5/10 – zostałem nieźle nabity w butelkę na prawie 6 złotych, a za to otrzymałem produkt, który próbuje mnie skusić do kolejnych wydatków. Nie dajcie się nabrać- jednak jak komuś nie szkoda – znajdziecie grę tutaj.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button