Fly Cargo LT – dostarcz wszystkie paczki!

Gier lotniczych ciąg dalszy, jednak tym razem bardzo pozytywny. Bardzo miłe połączenie gry logicznej z zręcznościówką z poprawnym wykorzystaniem technologii żyroskopu. Nic tylko pobierać i grać!

Fly Cargo LT (skrót od Lite, pełna wersja jest niestety płatna)  jest dzieckiem studia Accode, które słynie obecnie tylko z tego produktu. W grze wcielamy się w nieugiętego pilota śmigłowca transportowego, który musi przenieść wszystkie skrzynki na swoje miejsce bez poważnego uszkodzenia swojej maszyny. Po drodze zaś zbiera gwiazdki, które autorzy często umieścili w ciężko dostępnych miejscach, więc wyzwanie jest. Czasem trzeba nieźle pogłówkować, na przykład jak wyciągnąć skrzynkę spod tony niechcianego towaru, albo jak sprawić, by skrzynki nie zsunęły się z pochyłej platformy. Po umieszczeniu całego bagażu na odpowiednim miejscu musimy odstawić maszynę całą na lądowisko. Poprzez ocieranie się o ściany, nawet delikatnie muskając rotorem po przeszkodzie przyczyniamy się do tego, że podczas ostatniej próby helikopter się po prostu rozpadnie. Wersja Lite oferuje nam 15 poziomów wspaniałej, wciągającej zabawy.

Technicznie produkcja stoi na bardzo wysokim poziomie i tu należy się ukłon debiutanckiemu zespołowi. Grafika jest utrzymana w jednej tonacji, wykonana przyzwoicie, animacje prezentują się bardzo płynnie, a elementy są łatwo rozpoznawalne. W grę zaimplementowano algorytmy fizyczne, więc jeśli uderzymy w wieżę przedmiotów, ta się w miarę realistycznie przewróci. Sterowanie żyroskopem (przechylanie ekranu w stronę, w którą ma lecieć maszyna) zostało bardzo dobrze zrobione i nie sprawia zbyt wielu problemów. Przydałoby się jeszcze pozostawić graczowi wybór, kiedy chce obrócić helikopter, ale to drobnostka, którą można wybaczyć. Dźwięk jest przyzwoity ale nie powala na kolana- taki standard jeśli chodzi o gry na Androida.

Dla miłośników połączenia gry zręcznościowej z logiczną istna perełka.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button