Spawn Wars 2 – walki plemników!

Tytuł artykułu bardzo kontrowersyjny, ale cóż poradzić- taka prawda! Połączenie ewolucji z łamigłówkami wymagającymi odrobiny zręczności oraz prostego modelu rozgrywki to niezawodny sposób na sukces. Ewoluujmy zatem!

Spawn Wars II to dzieło studia Gamevil Inc., które znane jest z dobrych i sprawdzonych produkcji. Nie oceniajmy jednak gry po okładce, bo do istoty aplikacji jeszcze nie doszliśmy. W grze naszym zadaniem jest przejść ewolucję gatunku- począwszy od właśnie małego, wojowniczego spermida, a kończąc… Właśnie, na czym? Wszystko zależy od nas. Nasze stworki (nieswojo się czuję używając tej nazwy) mogą ewoluować poprzez jedzenie brokuł i czereśni. Wiem, nie brzmi to zbyt naukowo, ale działa. Zależnie od slotu, w którym umieścimy owoc/warzywo gatunek ewoluuje w zupełnie innym kierunku, zwiększając jedną ze statystyk. Ale jak to w procesie darwinowskim, przetrwa tylko najsilniejszy, dlatego naszym zadaniem jest asymilacja innych komórek, które posiadają więcej przedmiotów potrzebnych do kolejnej ewolucji. Tu zaczyna się gra logiczno-łamigłówkowa, w której naszym zadaniem jest zaatakować inne osiedla komórek w taki sposób, by jak najszybciej przejąć nad nimi kontrolę. Jak to zrobić, trudno wyjaśnić pisemnie, ale mechanikę załapiecie po paru misjach. Oczywiście nasz gatunek możemy ewoluować o wiele szybciej niż przewiduje to gra, jednak będzie to kosztowało nas prawdziwe pieniądze.

Technicznie gra została wykonana na wysokim poziomie, mimo, że mój ekran (Galaxy Ace I) był ewidentnie za mały na niektóre okienka, ale to tylko takie małe czepianie się. Grafiki zostały wykonane poprawnie, starannie, może nie od razu widać, co czym jest, jednak po jakimś czasie dostrzega się pewien wzór i analogię we wszystkich menusach i ekranach. Podczas samej rozgrywki wszystko jest bardzo czytelne. Muzyka nie powala, ale mało który developer przykłada się do tej materii, więc to standard. Grywalność i płynność także bardzo duża.

Dla miłośników łamigłówek- pozycja obowiązkowa. Zobaczymy, jaką ewolucję przygotowała dla was matka natura ;)
Gra za darmo w Google Play!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button