Fling! – logicznie rzecz ujmując… walka futrzaków

W wielu państwach Fling! zdobyło pierwsze miejsce w rankingu najlepszych płatnych aplikacji. Na dzień dzisiejszy produkcja jest darmowa i dostępna dla wszystkich użytkowników jabłuszkowych urządzeń.

Jeżeli poszukujecie fajnej gierki logicznej, do której będziecie powracać wielokrotnie, Fling! sprawdzi się rewelacyjnie. W produkcji autorstwa CandyCane znajdziecie różnorodne plansze, na których będą widniał futrzaste kulki. Waszym zadaniem będzie zbijanie ich w takiej kolejności, aby na ekranie pozostała tylko jedna.

Futrzaki są różnokolorowe. Niezależnie od ich barwy, na murawie może pozostać tylko i wyłącznie jedna postać. Aby do tego doprowadzić, należy uderzać kulki w taki sposób, aby tocząc się, zbijały inne.

Na początku zabawy, należy poznać kilka podstawowych zasad. Przede wszystkim nie możemy uderzać kulek, które stoją obok siebie. Jeżeli skierujemy je w swoją stronę, najnormalniej w świecie się nie poruszą. Kolejnym zakazem jest wybicie futrzaka z ekranu. Jedynym sposobem na pozbycie się wszystkich zbędnych bohaterów, jest zbijanie ich – jednego po drugim.

Zaczynając od pierwszego etapu, będziecie mogli nauczyć się podstaw gry. Sprawdzicie się z dwiema, trzema, czy czterema kulkami na ekranie. Im wyższy etap będziecie osiągać, tym więcej futrzaków pojawi się na ekranie. Kiedy zdarzy Wam się jakaś pomyłka, możecie bez żadnych konsekwencji cofać ruchy, używając przycisku w lewym dolnym rogu.

Jeżeli zdarzy się, że kompletnie utkniecie w miejscu i nie będziecie mieć pomysłu na dalsze ruchy, możecie skorzystać z opcji ,,hint”. Dzięki niej, znajdziecie rozwiązanie swojego problemu.

W grze znajdziecie kilka trybów. Jeden będzie polegał na spokojnej, nieograniczonej zabawie, drugi na walce z czasem, trzeci na biciu własnych rekordów, a czwarty na survivalu. Każdy znajdzie coś, co odpowiada jego wymaganiom.

Przetestowałam aplikację dość porządnie i muszę powiedzieć, że jak na grę zręcznościową, Fling! prezentuje się po prostu świetnie. Polecam wszystkim, którzy lubią trochę pomyśleć. Około 4 etapu będziecie musieli porządnie wysilić umysły, gdyż kombinacje nie będą proste.

icon
Fling!Bevin Software OUGames4,99 złDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button