Fligo – aplikacja do rezerwacji biletów lotniczych

Organizujesz we własnym zakresie wycieczkę zagraniczną i szukasz aplikacji, która ułatwi Ci wybór środka transportu? W takim razie lepiej trafić nie mogłeś. Program mobilny Fligo jest tym, czego aktualnie Ci potrzeba.

Aplikację Fligo wyróżnia przede wszystkim to, że jest ona niezwykle prosta w obsłudze. Autorzy opisywanego programu, zapewniają, że zarezerwować można w nim bilet w czterech prostych krokach, co jest dowodem, iż nie trzeba poświęcić nawet kilkudziesięciu minut, by zapewnić sobie miejsce na pokładzie samolotu wybranej przez nas linii lotniczych.

Mobilny produkt stworzony przez Artweb Media na samym początku każe nam sprecyzować, dokąd i skąd chcemy lecieć. Do wyboru mamy wszystkie lotniska w Polsce i największe w całej Europie. Dzięki temu każdy może znaleźć coś dla siebie.

W momencie, gdy określimy już, cel naszej podróży i planowaną datę jej rozpoczęcia, zostajemy przekierowani do porównywarki cen. Tutaj możemy zobaczyć, jakie linie mają w swojej ofercie loty spełniające nasze kryteria i ile kosztowała będzie nas ewentualnie podróż. Warto wspomnieć, że aplikacja pozwala sprawdzać oferty również tańszych linii, co jest sporą zaletą, jaką nie mogą pochwalić się wszystkie tego typu programy.

Decydując się na zarezerwowanie biletów w Fligo, możemy liczyć na dodatkowe zniżki, a czasem nawet ciekawe prezenty. Właściciele aplikacji współpracują też z organizacjami charytatywnymi. Jeżeli więc kupicie bilety za pomocą opisywanego narzędzia mobilnego, pomożecie nie tylko sobie, lecz także osobom potrzebującym.

Interfejs Fligo jest bardzo prosty w obsłudze (niemal od razu wiadomo, co do czego służy). Wszystko działa bez najmniejszych zarzutów wraz, oczywiście, z systemem rezerwacji. Właśnie dlatego postanowiliśmy ten program Wam przedstawić i polecić go tym, którzy planują wkrótce jakąś wycieczkę lotniczą.

Aplikację z tego wpisu znajdziecie w Google Play, AppStore i Marketplace. W każdym z tych sklepów jest ona do pobrania za darmo.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button