Flick Soccer – potrenuj przed Euro

Piłkarska gorączka związana z Euro 2012 dopada pomału naszą redakcję. Dlatego właśnie dzisiaj – na dokładnie dwa tygodnie przed rozpoczęciem najważniejszej piłkarskiej imprezy tego roku – postanowiliśmy opisać Wam ciekawą gierkę Flick Soccer, dzięki której będziecie mogli potrenować sobie wykonywanie stałych fragmentów gry oraz zacząć pomału przyzwyczajać się do widoku pełnych trybun, bramek, zielonej trawy i – rzecz jasna – piłki.

Flick Soccer jest produkcją, w której Waszym zadaniem będzie strzelanie piłki do bramki. Tylko że nie będziecie mieli tu do dyspozycji żadnych strzałek kierunkowych ułatwiających Wam wykonanie zadania. Po prostu do Waszej dyspozycji będzie futbolówka i bramka (oraz kilku przeciwników), a Wy będziecie już musieli sami dojść do sposobu, dzięki któremu będziecie w stanie zdobywać gole. Oczywiście wszystko to, o czym pisaliśmy będziecie – jak to w grach Flick – robić palcem. Sprawa nie jest więc tak prosta, jak mogłoby się wydawać.

W opisywanej przez nas grze jest kilka trybów rozgrywki. Nam osobiście spodobał się najbardziej Crossbar. Przypomina on bowiem nieco dawną grę podwórkową, w której zadanie polegało na uderzaniu piłką w poprzeczkę.

Oczywiście w innych trybach zadania polegają głównie na trafianiu w światło bramki. Czasem trzeba, na przykład, zbić jak najwięcej elementów szklanego szyldu, a czasem trafić do konkretnego celu (jak jest to pokazane na screenie). Za wszystko to otrzymuje się specjalne gwiazdki, co raczej nie jest żadną nowością w grach mobilnych.

Na koniec jeszcze słówko o oprawie graficznej. Ogólnie rzecz biorąc, Flick Soccer nie jest produkcją, której trójwymiar jest jakimś ogromnym atutem. Mimo to, uważamy, że opisywany przez nas tytuł jest godny polecenia, bo można się przy nim dobrze zabawić, a i sama grafika nie jest jakąś ogromną przeszkodą.

Flick Soccer można pobrać z AppStore. Jak uważacie – macie w tej grze szansę stać się wirtualnym Davidem Beckhamem? ;)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button