Fieldrunners 2 – broń świata w nowoczesnym tower defense

Jeżeli lubicie tower defense, zwróćcie uwagę na Fieldrunners 2. Tym razem dzieło Subatomic Studios dostępne jest na Androida i iOS’a. Co prawda tylko użytkownicy jabłuszkowych urządzeń mają zaszczyt zabawy za darmo, lecz wydaje mi się, że 10 złotych to niezbyt dużo jak na tak fantastyczną produkcję.

Jak się prawdopodobnie domyślacie, Waszym zadaniem w opisywanej aplikacji będzie obrona świata przed wrogimi jednostkami. Na jedną misję składa się 20 fal przeciwników. Wraz z przybywającymi pieniędzmi za rozgromienie wrogów, przychodzi nam ulepszać wybudowane już budynki obronne, oraz stawiać takie, które zostały odblokowane w zamian za dobrą grę.

Jeżeli uda nam się wykonać misję prawidłowo, możemy liczyć na dodatkowe wieże obronne w ,,gratisie”. Przydają się szczególnie wtedy, gry przychodzi nam bronić zarówno ziemi, jak również powietrza. Warto wiedzieć o możliwości ataku helikopterów. Strącanie odbywa się w analogiczny sposób do strzelania do piechoty z tą tylko różnicą, że powietrzne maszyny zwykle są dużo silniejsze.

Zaczynając zadanie możemy wybrać poziom trudności. Do dyspozycji jest tryb łatwy, średni i trudny. Z opinii graczy dowiedziałam się, że najłatwiejsza potyczka jest banalna i praktycznie nie da się jej nie przejść, natomiast każda kolejna jest już prawdziwą katorgą. Mnie nie szło aż tak tragicznie, lecz drobne problemy się zdarzały.

Każdy gracz ma możliwość sprawdzenia i porównania swoich wyników w rankingu globalnym. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by dzielić się swoimi osiągnięciami ze znajomymi. Grę zdecydowanie polecam wszystkim graczom.

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Fieldrunners 2Subatomic Studios, LLCGames14,99 złDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button