Bloons 2 – strzelaj do balonów i pokonaj ponad 100 leveli

Jeżeli szukacie fajnej gry zręcznościowej, to przyjrzyjcie się dokładnie Bloons 2. Aplikacja od Ninja Kiwi nie jest może szczytem marzeń, bo jej grafika jest mało ciekawa, lecz grywalność oceniam dość wysoko ze względu na dość ciekawy sposób sterowania i wiele poziomów do przejścia. Trudność poszczególnych plansz rośnie wraz ze wzrostem naszej aktywności.

Podczas gry przychodzi nam przejść ponad 9 światów, które łącznie opiewają na ponad 100 leveli. Sprawa robi się trudna ze względu na konieczność zachowania dużej precyzji. Główną bohaterką produkcji jest małpa. To właśnie ona korzysta z łuku, by zestrzelić wyznaczoną ilość balonów.

Niektóre z obiektów mają specjalne możliwości rozbijania kolejnych elementów. Zależnie od poziomu, przychodzi nam zniszczyć albo dany kolor przedmiotów, albo określoną ich liczbę. Balony często się poruszają – trzeba brać to pod uwagę podczas próby zestrzelenia fantów

Siłę strzału ustalamy przy pomocy przeciągania palca na planszy. Początkowo może sprawiać to problem, lecz z czasem można do tego przywyknąć. Generalnie sterowanie jest wygodne – nie ma się do czego przyczepić.

Jak już wspomniałam – oprawa graficzna nie jest zbyt ciekawa, lecz można przymknąć na to oko. Gra prezentuje się naprawdę w miarę dobrze pod względem grywalności, więc kwestie wizualne pozostawię do Waszej subiektywnej oceny.

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Bloons 2Ninja Kiwi LimitedGamesBezpłatneDownload
Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close