Falling Fred

Tym razem gra, która nie jest raczej przeznaczona dla najmłodszych użytkowników z arcji tego, że w grze urywamy głowy, części ciała i leje się krew.

Na czym więc polega ta masakra? Sterujemy sobie daną postacią. Jedną z dwóch darmowych, bądź kolejnych 5 płatnych, które wzorowane są na prawdziwych postaciach. Mamy tutaj Bin Ladena oraz… Justina Biebera. Wątpię czy znajdzie się wiele osób chcących kupić takie rzeczy.

Przejdźmy więc do zasad. Sterowanie postacią odbywa się za pomocą przechylania telefonu w odpowiednim kierunku. W tym też kierunku będzie poruszać się nasz bohater. Spadamy w dół jakiegoś kanału, jeśli można to tak nazwać. Po drodze czekają na nas przeszkody, które musimy pokonywać, a konkretniej – omijać je, żeby nie uszkodzić sobie ciała. Efektownie wygląda urwanie sobie nogi oraz tryskająca krew.

Gra została wykonana w trzech wymiarach, a do tego wygląda całkiem przyjemnie. Modele są choć proste, wykonane całkiem dobrze. Fizyka również jest dość dobrą stroną gry. Dźwiękowo mogłoby być lepiej. Najlepiej jest wyłączyć ją, tak jak resztę dźwięków, które są raczej niepotrzebne w tego typu grze.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button