Bouncy Mouse – gra napełniona słodkością

Zapytacie na samym początku dlaczego w tytule znalazło się stwierdzenie, że gra została napełniona słodkością. Nie będziemy tutaj walczyć o ciastka czy cukierki, ani się nimi obrzucać. Spójrzcie jednak na cały świat, który stworzyli twórcy oraz to jak wyglądają postacie, którymi będziemy sterować.

Fabuła wygląda następująco: jesteśmy myszką. Wcinamy sobie ser, jesteśmy zadowoleni i wszystko jest w jak najlepszym porządku. Niestety pewnego dnia przychodzi kot i kradnie nam ser. Co wtedy? Musimy go dopaść i odzyskać naszą zdobycz.

Jak to robimy? Nasz bohater (lub bohaterka po ukończeniu świata walentynkowego) wyposażony jest w linę. Za jej pomocą łapie się odpowiednich punktów rozrzuconych po mapie. My naciągamy myszkę i wystrzeliwujemy w odpowiednim kierunku. Kot gubił po drodze okruszki sera. Należy je więc zbierać. Im więcej zbierzemy – tym więcej procent sera odzyskamy na końcu rozgrywki.

Do dyspozycji otrzymujemy 5 światów, w których do przejścia jest 46 poziomów. Za wykonanie zadania w 100% otrzymujemy przeróżne sekrety. Możemy też naszą mysz „tuningować”, a konkretnie przebierać :) Może być ona na przykład piratem, co widać na załączonym trailerze.

Przechodząc do kwestii technicznych można powiedzieć śmiało, że gra wykonana jest poprawnie. Nie było kłopotów z uruchamianiem jej na wielu urządzeniach. Podobnie wyglądała sprawa płynności. Wszystko wygląda bardzo dobrze, a w tle przygrywa wesoła melodyjka.
Polecamy!

Za darmo w Google Play oraz za 3,13zł w wersji bez reklam.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button