Fallen Realms – dobra gra RPG na urządzenia z Androidem

Mimo że nie trzeba długo szukać w Google Play gry RPG, nie wszystkie produkcje tego typu są w stanie przypaść do gustu bardziej wybrednym użytkownikom smartfonów. W dzisiejszym wpisie chcieliśmy naszych Czytelników zapoznać z głównymi cechami aplikacji „Fallen Realms”, czyli bardzo ciekawie prezentującego się RPG-a stworzonego przez znane na całym świecie studio SEGA.

Wpis ten zaczniemy dość niestandardowo, bo od kilku słów o oprawie graficznej zastosowanej w opisywanym tytule. Podczas testów „Fallen Realms” ani przez chwilę nie mieliśmy bowiem okazji, by zachwycać się nad ładnie prezentującą się grafiką.

Postanowiliśmy więc już na samym początku ostrzec, że w RPG-u studia SEGA wielbiciele nowoczesnego trójwymiaru nie znajdą tego, czego szukają. No ale przecież w grach liczy się przede wszystkim zabawa, prawda? A tej podczas gry w „Fallen…” jest naprawdę sporo.

Rozgrywka w opisywanej produkcji rozpoczyna się – tak jak zresztą w większości gier typu RPG – od stworzenia głównej postaci, którą będziemy sterować przez wszystkie godziny spędzone nad aplikacją. Niestety, samego systemu tworzenia postaci raczej nie powinno się zbytnio chwalić, bowiem nie oferuje on edycji wielu elementów, gdyż pozwala zaledwie na wybór płci naszej postaci oraz klasy.

Jeśli chodzi o samą walkę w „Fallen Realms”, to ogranicza się ona jedynie do pokonywania z góry wyznaczonej ścieżki i atakowania wszystkich napotkanych stworów. Oczywiście, w trakcie pojedynku istnieje możliwość skorzystania ze specjalnych ataków, a nawet wybranych przez nas pomocników.

Choć ślepe chodzenie po mapie i zabijanie wszystkiego, co się porusza wydawać się może dość nużące, możecie być spokojni, że przez kilka godzin gry w „Fallen Realms” nie będziecie narzekać na nudę.

Jest tylko jedna rzecz, która bardzo nie spodobała nam się w opisywanej produkcji – wartość tzw. „odwagi”. O co dokładnie chodzi? Otóż w trakcie zdobywania poziomu doświadczenia w „Fallen Realms” spada nam poziom tzw. „odwagi”, aby ją odnowić (i ruszyć na kolejne polowanie na potwory), należy zapłacić twórcom gry, gdyż w przeciwnym razie jesteśmy zmuszeni czekać kilkadziesiąt minut.

Podsumowując, „Fallen Realms” (do pobrania za darmo z Google Play) nie jest grą pozbawioną wad. Twór popularnego studia SEGA śmiało można jednak polecić każdemu fanowi gier RPG, któremu do dobrej zabawy mobilnej nie jest potrzebna trójwymiarowa grafika.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button