Tappily Ever After – księżniczka została porwana w dniu ślubu. Ocalisz ją?

W dzisiejszym wpisie chcieliśmy zaprezentować Wam w miarę nową produkcję studia Pocket Gems, którą na smartfony pobrano z AppStore i Google Play ponad milion razy. Tappily Ever After to gra z dość standardową fabułą, lecz z bardzo ciekawym pomysłem na rozgrywkę, który – przynajmniej według nas – zasługuje na wiele ciepłych słów. Jesteście zatem gotowi na wyruszenie do krainy smoków? Jeżeli tak, to czytajcie dalej!

Tak jak wspomnieliśmy już we wstępie, opisywana w tym wpisie gra jest produkcją o dość typowej fabule. Głównym bohaterem aplikacji jest dzielny rycerz, który ma wyjść za piękną księżniczkę. W dniu ślubu okazuje się jednak, że panna młoda zostaje porwana, co jest ogólnie przyjęte w królestwie za zły omen.

Jak nietrudno się domyślić, zadaniem użytkownika w Tappily Ever After jest uwolnienie księżniczki i doprowadzenie do opóźnionych zaślubin dwóch zakochanych w sobie młodych ludzi. Aby jednak wykonać zadanie, nie trzeba walczyć z różnego rodzaju bestiami polującymi na życie naszego bohatera, a po prostu…stworzyć hodowlę smoków (i nie tylko!), które będą w stanie pomóc rycerzowi w odebraniu księżniczki.

Choć niektórym z Was produkcja studia Pocket Gems może się wydawać dość dziecinna, możemy zapewnić, że grając w Tappily Ever After można naprawdę miło spędzić czas, nawet jeśli czasy młodości ma już się dawno za sobą. Oczywiście opisywanej aplikacji nie zamierzamy polecać fanom gier akcji, jeżeli jednak należycie do miłośników różnego rodzaju tycoonów, to z czystym sumieniem możemy polecić Wam Tappily Ever After.

Na koniec jeszcze słowo o oprawie graficznej zastosowanej w smoczym tworze ekipy pracującej w Pocket Gems. Warto bowiem napisać, że w Tappily Ever After mamy do czynienia z ładnie prezentującymi się kreskówkowymi animacjami, które powinny przypaść do gustu każdemu niespecjalnie wybrednemu użytkownikowi Androida bądź iOS-a.

Tappily Ever After można pobrać z Google Play i AppStore bezpłatnie. Nie pozostaje więc nam nic innego, jak polecić Wam opisywaną w tym wpisie grę!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button