Eye Color Booth – zmień kolor oczu

Patrząc na to jak niektórzy potrafią „przerobić” swoje zdjęcie, by zamieścić je chwilę później na jednym z portali społecznościowych, doszliśmy do wniosku, że przynajmniej część naszych Czytelników powinno zainteresować się aplikacją Eye Color Booth. Gdybyście więc mieli ochotę sprawdzić jak zmienić na zdjęciu kolor oczu za pomocą swojego smartfona, to zachęcamy do przeczytania całego tego wpisu.

Pomysł na opisywaną w tym wpisie aplikację jest niezwykle banalny. Mimo to Eye Color Booth zdecydowało się z Google Play pobrać już sporo Androidowców, dlatego stwierdziliśmy, że warto przyjrzeć się bliżej programowi od Go Forth Apps.

Po uruchomieniu programu, jesteśmy poproszeni o załadowanie zdjęcia z naszego telefonu. Gdy już zdecydujemy się na konkretną fotkę, wybieramy typ soczewek, jakiego chcemy użyć i zaznaczamy go. Ostatnim etapem jest natomiast, jak nietrudno się domyślić, wybranie koloru naszych „nowych oczu” i nałożenie ich na wcześniej umieszczone na ekranie zdjęcie.

Jeśli chodzi o sam proces zmiany koloru oczu, to trwa on bardzo szybko, dzięki czemu w dosłownie kilka sekund możemy „przerobić” wybraną przez nas fotografię i zamieścić ją na Facebooku bądź wysłać poprzez wiadomość MMS.

Niestety, program Eye Color Booth w pełnej wersji nie jest bezpłatny, bo kosztuje prawie 10 złotych. Pozostaje więc zadać sobie pytanie, czy proste narzędzie do nakładania kolorowej warstwy na zdjęcia warte jest wydania jakichkolwiek oszczędności. Nam w sumie program może i do gustu przypadł (szczególnie gdy testowaliśmy jego możliwości w gronie znajomych), lecz na pewno nie zapłacilibyśmy za niego, gdybyśmy musieli.

Ostateczna decyzja należy jednak, jak zawsze zresztą, do Was. Na szczęście w Google Play dostępna jest też wersja testowa Eye Color Booth, która pozwala na zupełne bezpłatne przetestowanie głównych funkcji „mobilnej zmieniarki koloru oczu”.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button