Jelly Band – polskie żelki stworzyły kapelę

Kojarzycie popularną na całym świecie (a stworzoną w Polsce) grę Jelly Defense? Jeżeli tak, to na pewno ucieszy Was wiadomość, że w Google Play można znaleźć kolejną produkcję z polskimi żelkami w roli głównej. Jelly Band to bardzo ładnie wyglądająca gra, w której będziecie mieli okazję stworzyć żelkową kapelę muzyczną i stworzyć prawdziwe hity. Jesteście gotowi na kolejne spotkanie z sympatycznymi słodyczami? No to czytajcie dalej!

Już na samym początku wpisu warto napisać, że Jelly Band jest jedyną produkcją Infinite Dreams, którą można pobrać z sieci zupełnie za darmo. Nie oznacza to jednak, iż w tym wpisie zajmujemy się jakąś słabo wykonaną produkcją, o czym zresztą za chwilę sami się przekonacie.

Tak, jak już wspomnieliśmy, Jelly Band to gra, w której w roli głównej znów występują kolorowe żelki. Tym razem nie walczą one jednak ze swoimi wrogami, a całkowicie oddają się swojemu hobby, czyli śpiewaniu i graniu na różnego rodzaju instrumentach muzycznych.

W sumie zadanie gracza w opisywanej przez nas produkcji ogranicza się jedynie do wyboru członków zespołu i słuchaniu granych przez niego melodii. Niby nic wielkiego, lecz na pewno godnego polecania, szczególnie jeśli macie w domu dzieci, które lubią sobie od czasu do czasu pograć w jakąś grę na Waszym smartfonie.

Jak przystało na produkcję Infinite Dreams, Jelly Band charakteryzuje się bardzo ładną grafiką i – oczywiście – wpadającą w ucho ścieżką dźwiękową, bez której po prostu nie sposób używać opisywanej przez nas aplikacji.

Niestety, po pewnym czasie gra polskiego studia zaczyna się nudzić i to właśnie chyba dlatego została ona udostępniona użytkownikom Google Play zupełnie za darmo.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button