Extreme Skater – coś dla fanów sportów ekstremalnych

Nieważne, czy umiecie dobrze jeździć na deskorolce, czy po prostu jedynie lubicie grać w gry ze skate’ami w roli głównej, opisywana w tym wpisie gra i tak powinna bez dwóch zdań przypaść Wam do gustu. Extreme Skater, bo o tej produkcji mowa, jest bowiem aplikacją, która wciąga dosłownie wszystkich fanów typowych zręcznościówek, w których trzeba wykazać się sprytem, a niekiedy także i refleksem.

Oczywiście w Google Play można znaleźć całą masę gier, w których zadanie gracza polega na jeżdżeniu na deskorolce. Bardzo duża część z tych produkcji opiera się jednak jedynie na wykonywaniu pewnych tricków w skate parku i nic poza tym. Dlatego właśnie jesteśmy zdania, że Extreme Skater jest godny uwagi. Jest on bowiem zupełnie inny od pozostałych gier ze swojego gatunku.

W grze stworzonej przez MiniClip gracz wciela się w skate’a, który na swojej deskorolce stara się znaleźć w lasach, górach i innych oryginalnych (jak na deskorolkarza) miejscach pozostałości po upadku meteorytu na ziemię. Do przejścia jest w sumie ponad 70 leveli wyróżniających się bardzo ciekawymi rampami i przeszkodami.

Na każdym poziomie musimy starać się zdobyć jak najwięcej punktów, dzięki którym można później modyfikować naszą „deskę”, a także kupować nowe sztuczki pozwalające na efektowne pokonywanie plansz. Nie można przy tym zapominać także, oczywiście, o kawałkach meteorytu mających magiczne właściwości.

To, co bardzo przypadło nam do gustu w Extreme Skaterze, to sterowanie za pomocą czujnika ruchu. Wprawdzie początkowo byliśmy do tego pomysłu nastawieni dość sceptycznie, jednak szybko zmieniliśmy zdanie, co pewnie prędzej czy później zrozumiecie, testując możliwości skate’owskiej gry od MiniClip.

Na koniec jeszcze jedna dobra wiadomość: Extreme Skater’a można pobrać z  Google Play zupełnie za darmo. Czy warto go, naszym zdaniem, zainstalować na telefonie? Oczywiście, że tak!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button