Eurovision Song Contest – oficjalna aplikacja Eurowizji 2014

Do wielkiego muzycznego wydarzenia pozostało 3 dni, 10 godzin i 24 minuty. Skąd mam tak dokładne informacje? Pobrałam sobie Eurovision Song Contest i mam pewność, że nie ominie mnie żaden eurowizyjny news. Opisywana aplikacja jest oficjalnym mobilnym programem, dzięki któremu użytkownicy mogą słuchać utworów, monitorować aktualne wydarzenia na profilach wykonawców, śledzić na żywo postępy europejskich zespołów, oraz głosować na swoich ulubieńców podczas trwania konkursu.

Do tegorocznej Eurowizji pozostało nieco ponad trzy dni, a już zaczyna być gorąco. Kiedy wszystko się zacznie, będziemy mieć szansę na wejście jeszcze głębiej, niż osoby siedzące tylko przed telewizorem.

Przede wszystkim, mamy okazję na zapoznanie się z piosenkami, oraz wykonawcami wszystkich utworów. Możemy bez przeszkód przemieszczać się pomiędzy biografią muzyka, tekstami jego utworów, a stroną internetową. Póki jeszcze zabawa nie ruszyła pełną parą, możemy wejść do Green Room’u, w którym znajdziemy profile wykonawców na Facebooku, czy Twitterze. Mamy okazję na odczuwanie tego, co siedzi w sercach uczestników.

Jeśli jakaś piosenka nam się spodoba, możemy ją kupić za pośrednictwem opisywanej aplikacji. W trakcie trwania głosowania, możemy wejść w odpowiednią zakładkę i poprzez swoje mobilne urządzenie, oddać głos na ulubieńca.

Kiedy zabawa się rozpocznie na dobre, będziemy mogli na żywo oglądać relacje z różnego rodzaju eventów. Już teraz zamieszczane są filmy, na których wykonawcy spotykają się z różnymi osobami, czy przeprowadzają próby generalne.

Po odwiedzeniu profilu polskiego zespołu, dowiedziałam się, że wcale nie stresują się całym wydarzeniem, tylko dziarają się w studiu tatuażu (przynajmniej tak wywnioskowałam ze zdjęcia i opisu).

Każdego dnia możemy oglądać to, co dzieje się na eurowizyjnej scenie. Co kilka godzin, autorzy produkcji – Eurovision.tv wstawiają filmy, w których zapoznają widzów z przygotowaniami do konkursu. Wizualnie aplikacja prezentuje się bardzo dobrze. W prosty sposób możemy przeskakiwać między kolejnymi zakładkami i cieszyć się nienagannym interfejsem.

Pobierz aplikację w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Eurovision Song ContestUnion Europeenne de Radio-TelevisionEntertainmentBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button