Jumping Jaxx – ni to pies, ni wydra, ale podobuje mi się!

Jumping Jaxx to świetna zręcznościówka, w której wcielamy się w rolę pieska, który niefortunnie wpadł do wody podczas letniego wypoczynku na plaży. Zwierzak miał tyle niefarta, że wśród normalnych rybek, dopatrzyły go wściekłe piranie. Teraz one chcą mu się dobrać do pupala. Aby temu zapobiec, musimy bez przerwy ciągnąć go ku górze za pomocą dorabiania platform, od których może się odbijać, podczas skoków nad taflę.

Gra jest niekończąca się przygodą, lecz w tym przypadku zdecydowanie nie oznacza to jednolitości grafiki. Im wyżej udaje nam się wzbić, tym większe szansę mamy na to, że zobaczymy wszystkie utworzone przez autorów światy.

Podczas skoków zbieramy kwiatki. Są one przydatne podczas podsumowania punktowego, oraz umożliwiają używanie power-upów, które dostępne są w produkcji Copenhagen Creators. Co pewien czas piranie będą podskakiwać i próbować dorwać się do naszego podopiecznego. Naszym zadaniem jest uchronienie go przed ugryzieniami. W tym celu bez przerwy musimy budować platformy, które działają na zasadzie trampoliny. Wystarczy przeciągnąć w odpowiednią stronę palcem, by stworzyć poziomą, bądź skośną deseczkę.

Co pewien czas pokażą nam się na oczy bonusy w postaci skrzyń wypełnionych po brzegi kwiatami i złotem, oraz koła ratunkowe. Koła są bardzo przydatne – dzięki nim, jesteśmy w stanie uratować się z opresji. Raz na kilkanaście sekund (a później coraz częściej), piranie będą wyskakiwać ponad taflę wody, próbując dziabnąć psa w ogon. Aby uniknąć konfrontacji, należy skierować postać w zupełnie przeciwną stronę.

Plansza nie we wszystkich miejscach jest taka szeroka. Zdarzają się ,,wąskie gardła”, w których trzeba bardzo delikatnie manewrować palcami, by psina nie spadła wprost do pootwieranych paszcz z zębiskami na wierzchu.

Jumping Jaxx to świetna zabawa na nudne wieczory. Zakwalifikowałabym grę raczej do kategorii kibelkowych, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, by stała się Waszą ulubioną mobilną produkcją.

Item not available.
Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close