ErnCon- w kosmosie nie jesteś sam…

Kto z nas nie chciał usiąść za sterami swego własnego Sokoła Milenium i podróżować w kosmicznej przestrzeni? Teraz masz okazję polatać własnym statkiem kosmicznym i razem ze znajomymi niszczyć asteroidy czyhające przy każdym wyjściu z nadświetlnej!

Taką możliwość daje nam ErnCon: Multiplayer Combat, dzieło programistów z Woo Games. W grze wcielamy się w pilota gwiezdnego myśliwca i razem z kompanami, bądź sami staramy się podołać postawionym przed nami zadaniami. Twórcy udostępnili nam ku temu szeroki asortyment narzędzi do anihilacji dostępny w sklepie. Zaczynając od drobnych usprawnień tarcz i pancerza, poprzez nowe bronie, a kończąc na nowszych machinach latających. Oczywiście, żeby odpicować sobie własny statek trzeba najpierw zarobić wirtualną walutę, wykonując misje. Jest ich pięć, dość mało, aczkolwiek w każdej z nich spotykamy innych graczy, którzy albo chcą nam pomóc, albo zniszczyć. Maksymalnie w jednej bitwie może brać udział aż ośmiu graczy, którzy polują na siebie wśród asteroid lub starają się strącić wrogie bombowce i transportery. Gra naprawdę trzyma w napięciu i mimo kilku nieznośnych lagów sprawia niemałą przyjemność.

Poziom graficzny gry stoi na przyzwoitym poziomie, grafiki są ładne, lecz animacje powinny zostać delikatnie doszlifowane. Dźwięk w grze jest poprawny, nie przeszkadza, ani nie jest jakoś specjalnie wybitny. Wielki plus należy się za bardzo przyjazny interfejs użytkownika, dzięki któremu sterowanie statkiem jest proste i intuicyjne. Jeśli macie dostęp do WiFi (grania na 3g nie polecam, gigantyczne opóźnienia) i chęć sprawdzenia się w bitwie z innymi graczami, to bardzo fajna okazja.

Gra dostępna za darmo na Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button