E-kody – sprawdź, co jesz

Coraz więcej osób w ogóle nie przejmuje się tym, co znajduje się w sprzedawanych produktach spożywczych. Mamy jednak nadzieję, że cały czas chodzą po naszej planecie ludzie dbający o swoje zdrowie i unikający wszelkiego rodzaju produktów przetwarzanych chemicznie. To właśnie specjalnie dla nich przygotowaliśmy ten wpis, w którym omówimy niezwykle ciekawą aplikację E-Kody.

Jeżeli przyjrzelibyście się bliżej składom różnych produktów, zauważylibyście, że w większości z nich występują tajemnicze składniki z literką E na początku. Wbrew powszechnemu przekonaniu, wcale nie oznaczają one jedynie szkodliwych dla nas związków chemicznych, lecz także kryją w sobie symbole wielu potrzebnych organizmowi witamin. Z racji tego, że ciężko jest nauczyć się wszystkich E-Kodów na pamięć, warto, według nas, zabierać na zakupy aplikację z tego wpisu. Szczególnie, jeśli dba się o to, jakiej jakości produkty dostarcza się organizmowi.

Korzystanie z programu jest bardzo proste i nikomu z Was nie powinno sprawić problemów. Gdy będziecie chcieli odszukać konkretny kod, po prostu podajecie w odpowiednim miejscu w aplikacji szukany symbol, a następnie czekacie na wyświetlenie się informacji o nim.

Narzędzie od Apps Isle nie tylko podaje nam konkretną nazwę związku kryjącego się pod wybranymi przez nas literkami, ale także podaje nam, w jakich produktach możemy się go spodziewać oraz czy jest on dla nas nieszkodliwy. Oczywiście, w opisie konkretnego E-kodu nie zabrakło też miejsca na informacje, dzięki którym możemy poczytać o właściwościach wybranego związku.

Autorzy aplikacji przygotowali też specjalny system gwiazdkowy. Dzięki niemu, nie mając czasu, nie musimy zapoznawać się z treścią całego opisu o danym kodzie, a po prostu, na podstawie ilości gwiazdek, dowiadujemy się, czy jest on dla nas szkodliwy, czy wręcz przeciwnie.

Program E-Kody można pobrać z Google Play. Dostępna jest zarówno wersja bezpłatna, jak i płatna (3,69 złotych).

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button