Ion Racer – szybka jazda futurystycznymi pojazdami

Produkcje, w których porusza się różnego rodzaju futurystycznymi pojazdami, kilkakrotnie były już opisywane na łamach naszego blogu. Nie oznacza to jednak, że nie będziemy już więcej o nich pisać. Szczególnie, że w Google Play cały czas się one pojawiają i, mimo niezmieniającej się rozgrywki, sprawiają sporo frajdy. Dzisiaj, to jest na dobry początek tygodnia, chcieliśmy zaprezentować Wam możliwości aplikacji Ion Racer, która ostatnio ukradła nam sporo wolnego czasu i istnieje ryzyko, że to samo zrobi także Wam.

Od opisywanej tutaj gry nie powinniście spodziewać się czegoś oryginalnego. Rozgrywka, z jaką mamy w niej do czynienia, jest bowiem tak „oklepana”, jak platformówki, w których zdobywa się złote monety. W Ion Racer zadanie gracza polega, o czym wspominaliśmy, na nalataniu futurystycznymi pojazdami po równie nowocześnie wyglądających planszach. Temat może i wałkowany wielokrotnie, ale ciągle pozwalający dobrze się bawić, o czym przekonało się już zapewne wielu graczy.

Mimo że produkcja studia SGN wygląda na typową grę wyścigową, naszym głównym celem w niej wcale nie jest wygrywanie pojedynków z szybkimi, latającymi maszynami, lecz wykonywanie powierzonych nam zadań. Na niektórych torach musimy przejechać określoną liczbę okrążeń, a na innych – przekroczyć konkretny próg punktowy.

Oczywiście, za przejście każdego poziomu otrzymujemy odpowiednie wynagrodzenie, pozwalające nam na przeprowadzanie modyfikacji pojazdu. Trzeba, niestety, wspomnieć, że w grze istnieje możliwość kupowania wirtualnych przedmiotów za prawdziwe pieniądze, co na pewno nie wszystkim z Was się spodoba.

Oprawa graficzna w Ion Racer stoi na wysokim poziomie. Widać, że każdy level przygotowany został w tej produkcji bardzo starannie. Słowa uznania należą się też bez wątpienia osobom, które tworzyły do opisywanej gry ścieżkę dźwiękową, przypominającą tę stosowaną w filmach Sci-Fi.

Futurystyczną produkcję od SGN pobrać można z AppStore i Google Play. W tym pierwszym przypadku gra jest bezpłatna, natomiast w tym drugim – kosztuje nieco ponad 3 złote.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button