The Secret of Grisly Manor – przygodówka dla miłośników filmów grozy

Jeżeli nie lubicie gier, w których nie trzeba wykorzystywać swojej inteligencji i sprytu, produkcja zatytułowana The Secret of Grisly Manor najprawdopodobniej przypadnie Wam do gustu. Nie jest ona jednak osadzona w przyjaznym dla gracza bajkowym świecie, lecz starym, zniszczonym domu rodem z filmów grozy. Bojaźliwi ludzie w tym wpisie raczej więc nie mają czego szukać.

W  grze z tego wpisu przyjdzie nam rozwikłać zagadkę tajemniczego zniknięcia dziadka głównego bohatera. Nasza przygoda rozpoczyna się od dostarczenia nam listu od zaginionego oraz odwiedzenia jego przerażająco wyglądającego domu, bo to właśnie w nim przede wszystkim rozgrywa się akcja The Secret of Grisly Manor, co niektórym z Was może się nie spodobać (w końcu w przygodówkach zazwyczaj odwiedza się wiele różnego rodzaju lokacji).

Po produkcji Fire Maple Games początkowo wiele się nie spodziewaliśmy. W Google Play komentarze graczy odnośnie opisywanej aplikacji niekoniecznie miały bowiem pozytywny wydźwięk. Narzekano w nich przede wszystkim na to, że gra jest krótka. W tej kwestii musimy, niestety, zgodzić się z innymi Androidowcami. Choć, przyznamy szczerze, nie doszliśmy do końca The Secret of Grisly Manor ukończenie (tak przynajmniej nam się wydaje) sporej części gry zajęło nam jakieś 40 minut, co raczej nie najlepiej świadczy o przygodówce.

Na szczęście, krótki czas rozgrywki wynagradzany jest nam w grze dość skomplikowanymi zagadkami oraz ładnie prezentującą się oprawą graficzną. Jak widzicie na screenach, pod względem wizualnym The Secret of Grisly Manor wygląda całkiem dobrze. Gdy natomiast zdecydujecie się pobrać grę, przekonacie się, iż łamigłówki w niej należą do całkiem trudnych.

The Secret of Grisly Manor pobrać można z AppStore i Google Play. Obecnie aplikację użytkownicy iOS-a mogą pobrać za darmo (oferta limitowana), natomiast Androidowcy muszą zapłacić  za nią trochę ponad 3 złote.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button