Dust Fighter – ciekawa gra od Bosch’a

Znacie maszyny, jakie produkuje Bosch? Pewnie wielu z Was posiada wiertarki, wkrętarki, czy suszarki tej firmy. Wiedzieliście, że tworzy również aplikacje na jabłuszkowe urządzenia? Przed Wami Dust Fighter – najnowsze dzieło znanej marki. Wcielacie się w osobę obsługującą narzędzie do szlifowania drewna i staracie się prowadzić je zgodnie z wyznaczoną linią.

Zadanie gracza w Dust Fighter jak już wspomniałam, polega na obsługiwaniu jednej z maszyn, które możemy znaleźć w zakładzie stolarskim. Podczas prowadzenia jej po kawałku drewna, widzimy linię, której powinniśmy się trzymać. Kolejny krok stanowi skakanie przez przeszkody typu nożyk, czy śrubokręty. Dodatkowo mamy szansę na zbieranie bonusów, które powodują turbodoładowanie, i inne dodatkowe funkcje sprzętu. Po drodze do mety zbieramy niebieskie monety, które następnie możemy wydać w sklepie dla gracza.

 

Zabawa może wydawać się prosta, jednak nie do końca taka jest. W momencie skuchy, zostajemy podsumowani z naszych zmagań z drewnem. Wyliczane nam jest procentowe trzymanie się linii, omijanie przeszkód, metry, jakie udało nam się wyszlifować i wiele więcej. Jeżeli macie ochotę na dość ciekawą grę, w której pobijacie własne rekordy, zbieracie monety, poukładane na stole i zmieniacie sprzęty – warto pobrać Dust Fighter i cieszyć się Bosch’owską aplikacją.

Pobierz Dust Fighter za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 7/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button