Dead Trigger 2 – druga część popularnej, zombiaczej gry

Pamiętacie pierwszą część Dead Trigger opisywaną przez Maksa? Oto już dziś możecie zacząć się cieszyć z drugiej odsłony gry z żarłocznymi zombiakami w rolach głównych w niesamowitej – trójwymiarowej grafice produkcji Dead Trigger 2. Możemy Was zapewnić, że zarówno grafika, jak i efekty dźwiękowe w tej aplikacji stoją na najwyższym poziomie. Gra w Dead Trigger 2 to czysta przyjemność.

W grze wcielamy się w postać człowieka, który za wszelką cenę walczy o utrzymanie swojego gatunku. Porusza się po ponurych zakątkach fabryk opanowanych przez zombie i stara się osiągnąć z góry narzucone misje. Gra, pomimo, że w języku angielskim – jest skonstruowana tak, że nie mamy najmniejszego problemu z tym, by odnaleźć się w świecie zombie.

Przemierzamy początkowo zewnętrzne rejony fabryk i budynków – dookoła nas są auta, mostki, oraz inne świetnie dopracowane przedmioty. W drugiej wersji Dead Trigger twórcy aplikacji dodali sporo broni, której nie było w części pierwszej. Podobnie, jeżeli chodzi o misje – tych też jest dużo więcej. Nasze pierwsze zadanie polega na przedostaniu się do biblioteki. Po drodze spotykamy zombiaków, których musimy załatwić za pomocą metalowej broni, którą trzymamy w ręku. Podczas przeprawy warto wchodzić w pola ze znakiem zapytania, często bowiem zdarza się, że dają nam dodatkowe bonusy. Takim bonusem może być nawigacja, która kieruje nas w określone miejsca, za pomocą strzałek na górze ekranu.

Kiedy rozprawimy się ze wszystkimi przeciwnikami, jakich spotkamy na swojej drodze, kradniemy im broń – tym też sposobem nasz arsenał wzbogaca się o pistolet, którym możemy niszczyć wrogów na odległość. Należy zwrócić uwagę na to, że zombiaki mogą nas zabić, dlatego warto trzymać się od nich możliwie z daleka – unikać walki z bliskiej odległości.

Polecamy! Szczególnie ze względu na niesamowite efekty dźwiękowe i wizualne, ale o tym wspominałam już kilka razy w tym wpisie. Lubię po prostu, gdy produkcje dopracowane są perfekcyjnie, a nie tylko zrobione ,,na odwal”.

Pobierz Dead Trigger 2 za darmo w AppStore.
Ocena appsblog.pl: 10/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button