Dummy Defense – zaprojektuj schronienie dla manekina

W Dummy Defense przychodzi nam wcielić się w rolę architekta, który tworzy różnorodne konstrukcje zapewniające przetrwanie manekinom. Budowle tworzone w grze muszą być trwałe i jednocześnie tanie. Zwykle to, co tanie jest marnej jakości, więc musimy udowodnić, że nasza praca będzie łamać stereotypy :)

Dummy Defense kosztuje ponad 6 złotych zarówno na urządzenia z jabłuszkiem, jak i Androidem. Czy produkcja autorstwa Jundroo zasługuje na to, by wydać na nią tyle pieniędzy? To zależy czego oczekujecie :)

W przypadku opisywanej apki do pokonania mamy ponad 50 poziomów podzielonych na kilka światów. Pierwszy epizod zawiera 25 plansz wprowadzających. Dowiadujemy się z nich przed jakimi przeszkodami będziemy się bronić, oraz poznamy głównego bohatera. Z czasem, kiedy będziemy mieć chętkę na bardziej zaawansowane levele, przejdziemy do następnego świata zawierającego zdecydowanie trudniejsze przeszkadzajki.

Nasze zadanie ogranicza się do wybudowania konstrukcji (drewnianej, betonowej, łączonej), która zabezpieczy manekina przed bombami, kulami, miażdżącymi platformami i tym podobnymi. Na wykonanie misji mamy ograniczone zasoby pieniężne. Jeżeli nie zmieścimy się w budżecie, będziemy musieli rozpocząć poziom od nowa.

W produkcji nie spotkamy się z limitem żyć. Możemy tak długo próbować tworzyć dzieło doskonałe, jak tylko mamy na to ochotę. Walka z prawami fizyki wcale nie należy do prostych rzeczy. Trzeba się porządnie natrudzić, by osiągnąć sukces. Gwarantuję jednak, że warto ;)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Dummy DefenseJundroo, LLCGames4,99 złDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button