AppSale – promocje w AppStore #129

Witajcie w kolejnym odcinku cyklu AppSale. Spotykamy się już 129 raz, więc z tej cudownej okazji przygotowałam dla Was cztery mobilne produkcje, które – mam nadzieję – przypadną Wam do gustu. Są to gry i aplikacje, które w normalny dzień kosztują w AppStore kilka dolarów. Z okazji obowiązującej czasowo promocji, można je pobrać obecnie za darmo.

Jeżeli weszliście tu przez przypadek, a posiadacie urządzenia z Androidem, nie uciekacie. Przenieście się szybko do Androidowych Okazji, w których Maks opisuje najlepsze promocje z Google Play :)

Propozycje na dziś: Crazy Hedgy (przecena z $2,99 na zero), Swiptly – Sticky Notes (przecena z $0,99 na zero), Slayin (przecena z $0,99 na zero), oraz Warhammer Quest (przecena z $4,99 na zero).

Crazy Hedgy

Crazy Hedgy to niesamowita gra zręcznościowa w grafice 3D. Zawodnik ma okazję wcielić się w rolę słodkiej kulki, która toczy się po planszy. Głównym bohaterem aplikacji jest jeżyk. Przed naszym zwierzakiem rozpościera się widok na setki przeszkadzajek. Żeby przejść do następnej planszy, należy wykazać się sprytem i wyjątkową zręcznością.

Sposób sterowania w produkcji jest bardzo przyjemny. Opiewa bowiem zarówno ja swego rodzaju joistick, ikonki na wyświetlaczu, jak również akcelerometr. Takie połączenie gwarantuje godziny fantastycznej zabawy.

Jeżeli lubicie dynamiczne i bardzo dobrze wykonane gierki, koniecznie pobierzcie Crazy Hedgy. Ta apka to mój dzisiejszy numer jeden! ;)

Przecena z $2,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Swiptly – Sticky Notes

wgw

Jeżeli należycie do osób, które lubią mieć zawsze wszystko pod kontrolą, koniecznie powinniście zainteresować się Swiptly – aplikacją, dzięki której żadna myśl Wam nie umknie.

Korzystanie z narzędzia jest bardzo proste. Ogranicza się bowiem do dodania nowej notatki, wpisania tekstu, wybrania koloru karteczki i zaakceptowania wyboru. Kolorowe nalepki widniejące na ekranie smartfona bardzo ułatwiają życie. Można na nich notować zakupy, cytaty, pomysły, przepisy, bądź cokolwiek, na co tylko Wasza mózgownica wpadnie.

wggwgw

Wizualnie apka prezentuje się bardzo przyjemnie. Nie ma w niej nic skomplikowanego, więc z powodzeniem może być wykorzystywana podczas codziennych czynności.

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Slayin

Co powiecie na platformówkę w pikselowym stylu, która wygląda jak ściągnięta rodem ze starych konsolek? Taka właśnie jest gra Slayin – jedna z aplikacji tygodnia według twórców AppStore. Jeżeli klimat walk na miecze Wam odpowiada, koniecznie sprawdźcie swoje siły w Slayin.

Sterowanie głównym bohaterem odbywa się przy pomocy trzech przycisków widocznych na ekranie. Naszym celem jest uzyskanie jak największej ilości diamentów, pieniążków i fantów, a jednocześnie pokonanie rywali wyrastających czasem – dosłownie – z ziemi. Przeszkody na ziemi i w powietrzu potrafią nieźle dokopać, więc warto uważać na ilość posiadanego życia.

W sklepie dla gracza możemy dokupić ciekawe gadżety służące nie tylko do ataku, ale również do zmiany wyglądu. Odblokowanie kolejnych bohaterów również nie powoduje problemów, pod warunkiem systematycznej zabawy.

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Warhammer Quest

W Warhammer Quest do wyboru mamy trzy poziomy zaawansowania. Możemy je swobodnie dobierać do własnych umiejętności. Akcja gry rozpoczyna się w momencie, w którym budzimy się  lochu i jedyne co ostatnio pamiętamy, to walkę pomiędzy zespołami orków.

Chwilę później okazuje się, że żeby przetrwać, musimy wydostać się z podziemi. Problem polega na tym, że dookoła nas aż kłębi się od różnorodnych stworów, które tylko czekają na nasz błąd.

Poruszając się po planszy zbudowanej z kwadratów, sterujemy bohaterem i decydujemy o momencie ataku, oraz docelowym miejscu naszej podróży. Za swoje osiągnięcia zdobywamy wartościowe fanty, które następnie przydają nam się podczas zabawy. Jeżeli lubicie tematykę orków i innych stworów, polecam ;)

Przecena z $4,99 na zero. Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button