Dueling Blades – strategiczna bijatyka na Androida

Jeżeli należycie do osób, które lubią bijatyki, ale jednocześnie nie przepadają za produkcjami, które od gracza nie wymagają jakiegokolwiek myślenia, strzałem w dziesiątkę powinna okazać się apka o nazwie Dueling Blades, w której liczy się przede wszystkim strategiczne podejście do pojedynków między dwoma wojownikami.

W Dueling Blades wcielamy się w postać wybranego przez nas wojownika, a naszym zadaniem jest zdobywanie doświadczenia i pokonywanie kolejnych przeciwników w walce. Do wyboru mamy kilka rodzajów bohaterów – możemy wybrać sprytnego ninja, walecznego oraz dzielnego rycerza i kilku innych. Każdy z nich posiada inne zdolności i daje ciekawe możliwości. Oczywiście, najlepiej jest wybrać takiego, który pasuje do naszego stylu walki.

Opisywana gra pozwala nam toczyć pojedynki, wyglądające nieco jak te ze starych RPG-ów. Mamy więc skrawek pola, na którym stoją wojownicy, po lewej i prawej stronie przyciski akcji, a efekty naszych działań widzimy dopiero po kilku sekundach od momentu dokonania wyboru. Z biegiem czasu, kiedy to mamy już coraz więcej punktów doświadczenia, mamy możliwość wyboru większej ilości umiejętności oraz ekwipunku.

Graficznie Dueling Blades prezentuje się bardzo komiksowo, jak na bijatykę. Osobiście mi to nie przeszkadza, jednak zdaję sobie sprawę, że znajdą się tacy, którzy będą mieli zupełnie inne podejście do tego tematu. Spędziłem nad grą nieco ponad pół godziny, ale wiem, że spędzę jeszcze wiele więcej. I Wam radzę zrobić tak samo! :)

Dueling Blades do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 9/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button