Bouncy Ball – taka mała piłeczka, a tak dużo zabawy

Nigdy nie ukrywałem, że najbardziej lubię gry o prostych zasadach i mało wyróżniającej się grafice. Wbrew pozorom, ciężko jest znaleźć tego typu produkcję. Na szczęście, ostatnio znów mi się to udało. Drodzy Czytelnicy, przedstawiam Wam zręcznościówkę o nazwie Bouncy Ball, która jest najlepszym przykładem na to, że graczowi naprawdę nie trzeba wiele do szczęścia.

Główna bohaterka gry Bouncy Ball to żółta kuleczka, która zwiedza wirtualny świat po to, aby zbierać gwiazdki z nieba. Może i brzmi to dość dziwacznie, ale sama rozgrywka należy do piekielnie trudnych. Oczywiście, nie od razu. Na początku wszystko wydaje się proste jak drut. Znów jednak im dalej w las, tym coraz gorzej.

Autorzy Bouncy Ball przygotowali dla nas ponad 800 leveli, które podzielone są na 20 światów. W każdym z rozdziałów gry przychodzi nam radzić sobie z coraz to nowszymi przeszkodami, czyhającymi na życie naszej żółtej piłeczki. Niektóre z nich są łatwe do przechytrzenia, natomiast inne – wręcz odwrotnie.

Sterowanie jest tak samo nieskomplikowane, jak sama apka. Bohaterką można kierować, używając zaledwie dwóch palców. Jeden umieszczamy po lewej połówce ekranu, drugi po prawej i rozpoczynamy zabawę. Niby nic trudnego i skomplikowanego, a potrafi zająć naprawdę wiele czasu.

W grach takich, jak Bouncy Ball oprawa graficzna nie jest najważniejszym elementem. Warto jednak wspomnieć, że nie razi ona przesadnie swoją niedokładnością, co może nie jest wielką zaletą, ale nie można też nazwać tego wadą.

Bouncy Ball do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 9/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button