AppSale – promocje w AppStore #31

Długi weekend dobiega nieubłaganie końca. Nie musicie się tym aż tak przejmować – zawsze na szkolnych przerwach, czy podczas laby w pracy możecie spędzić miło czas z aplikacjami, jakie AppStore przecenił i oddał do Waszego użytkowania zupełnie za darmo. W dzisiejszym odcinku AppSale’a znajdziecie różnego rodzaju gierki. Każda grupa wiekowa Czytelników naszego cyklu znajdzie coś dla siebie. Zaczynamy!

 Africa Hero the Nile Treasure

Aplikacja, która jako pierwsza trafiła na łamy AppSale, to świetna propozycja dla dzieci. Zadanie gracza polega na poruszaniu się chłopcem po afrykańskich zakamarkach i pokonywaniu czyhających za rogiem przeciwników. W grze spotkamy różnego rodzaju zwierzaki – zaczynając od lwów, kończąc na orangutanach.

W produkcji wcielamy się w postać chłopca, który dzięki nam poznaje dokładnie kontynent. Sterowanie bohaterem jest proste – na ekranie widzimy strzałki, które oznaczają kierunki, w jakich ma się poruszać, piąstkę, która wyrzuca śmiercionośne jabłka, oraz buta, umożliwiającego skok.

Podczas zabawy, chodzimy po planszy i zbieramy owoce, które później umożliwiają nam uzyskanie wysokiej punktacji po zakończeniu gry. Szata graficzna może niektórych średnio zachęcać, jednak zapewniam, że dzieci będą zachwycone grą w Africa Hero the Nile Treasure. Przecena z $0,99. Pobierz Africa Hero the Nile Treasure za darmo w AppStore.

 Lane Splitter

 Lane Splitter to gratka dla fanów jazdy motocyklowej po zatłoczonych ulicach. Jeżeli lubicie te maszyny, powinniście dobrze dawać sobie radę podczas zmagań z kierowcami aut. W gierce wybieramy sobie postać, która zasiada za kierownicą motocykla i oddajemy się brawurowej jeździe.

Znajdujemy się początkowo na mało uczęszczanej drodze, na której mamy szansę na nauczenie się sterowania motocyklistą. To jest bardzo proste – wystarczy przechylać urządzenie, aby maszyna zmieniała pas. Jeżeli chcemy przyspieszyć, a raczej pomknąć ulicami, wystarczy przytrzymać palec na ekranie. Podczas gry warto zbierać monety i inne fanty, które następnie są wyjątkowo premiowane.

W produkcji możemy wykonywać różnego rodzaju tricki (oczywiście dodatkowo punktowane). Jeżeli macie chęć na grę, w której liczy się precyzja i szybka reakcja – bez obaw pobierajcie opisywaną apkę, szczególnie, że jest przeceniona z $0,99. Pobierz Lane Splitter za darmo w AppStore.

 Rat On A Jet Ski

Ciekawa, zabawna i słodka aplikacja, zmuszająca gracza do szybkich ruchów palcami. W roli głównej – szczur. Przedmiot, na którym się porusza – motorówka. Możliwe przeszkadzajki – tych jest baaardzo dużo. Przede wszystkim należy uważać na krokodyle, które uwielbiają wcinać małe szczurki.

Gra podzielona jest na levele. W początkowych etapach nie jest bardzo trudno o dotarcie do mety, jednak przyznam, że nie udało mi się tego dokonać za pierwszym razem. Podczas lotu nad różnymi przeszkodami, przychodzi nam zbierać kawałki sera, oraz gwiazdki. Te ostatecznie dają bonusowe punkty przy końcowym podsumowaniu.

Co powiecie na tricki na motorówce? Te dopiero są nieźle premiowane ;). Poważnie mówiąc – produkcja nadaje się zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Jestem pewna, że można bawić się ze szczurkiem przez długi, długi czas, bez odczuwania nudy. Przecena z $0,99. Pobierz Rat On A Jet Ski za darmo w AppStore,

 Pudding Panic Reloaded

Kto nie zna popularnej gierki Pudding Panic Reloaded z zielonymi glutkami w rolach głównych? Jak już zapewne dobrze wiecie, zadaniem gracza w opisywanej aplikacji jest uwolnienie budyniu ze strasznego pomieszczenia, w którym się znalazł. Główny bohater porusza się na wagoniku. Skoro wagonik, to muszą być i szyny. I tu zaczynają się problemy…

W gierce wcielamy się w postać osoby, która zarządza układem torów. Mamy więc bardzo odpowiedzialne zadanie do wykonania. Do naszej dyspozycji oddano zwrotnice, mogące uratować życie zielonemu bohaterowi. Utrudnieniem w grze jest jej dość szybkie tempo i dużo przeszkód do pokonania. Jeżeli jednak skupicie się na zabawie, nawet najstraszniejsze dźwięki nie będą w stanie Was rozproszyć.

Skoro mowa o dźwiękach – może wspomnę w tym miejscu o efektach audiowizualnych w grze. Jeżeli chodzi o to, co słyszymy – można się na serio przestraszyć – z głośników dobiegają wrzaski i dziwne pojękiwania. Oprawa graficzna nie kuleje pod żadnym pozorem. Przecena aplikacji z kilku dolarów. Pobierz The Great Jitters: Pudding Panic za darmo w AppStore.

 Mog Gen Boom

 Mog Gen Boom to ciekawa gierka, w której jedynym zadaniem gracza jest obsługiwanie armaty, uśmiercającej nadchodzących wrogów. Armatę ładują dwa przyjazne stworki – kot i miś polarny. Oni są jedynymi naszymi sprzymierzeńcami. Każdy ,,czarny” jest naszym celem. W jaki sposób możemy obdłużyć tak wielką broń?

Sterowanie armatą jest proste – wystarczy bowiem przejeżdżać palcem po ekranie, aby ustawić wylot w odpowiednim miejscu. Należy zwrócić uwagę na to, że nasze pociski nie mają wielkiego zasięgu, dlatego też trzeba brać na to poprawkę i oczekiwać, aż wróg zbliży się na tyle, by był w zasięgu strzału.

Opisywana aplikacja jest chyba najciekawszą, zaraz za Pudding Panic, jakie przyszło mi dziś testować. Mam nadzieję, że i Wam przypadnie do gustu :) Przecenka z $0,99. Pobierz Mog Gen Boom! za darmo w AppStore.

Kolejny, 31 odcinek cyklu AppSale został opublikowany. Mamy nadzieję, że ciągle będziecie śledzić przeceny, jakie serwuje AppStore. Byłoby nam niezwykle miło, gdybyście podzielili się swoimi opiniami odnośnie gier i Waszych osiągnięć. Trzymajcie się ciepło! :)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button