Drive Ahead! – samochodowe zapasy

Drive Ahead! to jedna z nowości, która czwartkowym wieczorem pojawiła się w AppStore. Dzieło studia Dodreams oferuje zabawę w trybie single, bądź multiplayer. Jeśli jesteście chętni na samochodowe zapasy, pobierajcie ;)

Jak już wspomniałam, istnieje możliwość zabawy przeciwko komputerowi, bądź przeciwko prawdziwemu znajomemu na tym samym urządzeniu. Ja preferuję single playera, więc na tej opcji się skupię.

Zawodnik wciela się w rolę kierowcy niebieskiego pojazdu. Jego celem jest zepchnięcie przeciwnika z trasy przy użyciu całej swojej siły. Początkowo dysponujemy małą ilością maszyn, lecz z czasem możemy kupować te i owe w maszynie do losowania. Im lepszy pojazd, tym większa szansa na zwycięstwo.

Gramy do pięciu gwiazdek. Osoba, która pierwsza osiągnie 5 zapełnionych figur, wygrywa. Za pieniążki zebrane w trakcie zabawy może uruchomić losowanie z fajnymi nagrodami.

Jeżeli tak się sytuacja układa, że pieniążki omijają nas szerokim łukiem, możemy pokusić się o zgarnięcie darmowych pieniążków poprzez oglądanie sponsorowanych reklam. To fajny zamiennik mikropłatności (które oczywiście również w grze obowiązują).

Jeśli lubicie pikselowe produkcje i nie gardzicie dobrymi maszynami, koniecznie wypróbujcie Drive Ahead!. Może nie jest to zabawa na godziny, ale na kibelku z pewnością się sprawdzi :)

icon
Drive Ahead! - Fun Car BattlesDodreams Fairytale Company OyGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button