Tiny Hoglets – owocowe harce jeżyka od BulkyPix

Tiny Hoglets to gra studia BulkyPix, która dostępna jest w całości w języku polskim. Jest to zawsze jakieś pocieszenie, bo w dzisiejszych czasach nawet polskie studia wydają aplikacja w języku angielskim. Przejdźmy jednak do rzeczy :)

rgw

Głównym bohaterem produkcji jest jeżyk, który uwielbia owoce. W tym celu musi się porządnie namęczyć, bo czyha na niego cała masa niebezpieczeństw.

Gra jest klasyczną match-3, w której minimalnie możemy złączyć trzy identyczne owoce, by zyskać punkty. Przestawianie bloczków jest trochę inne niż w aplikacjach tego typu, bo nie polega na przesuwaniu pojedynczych obiektów o jedno miejsce, lecz przeciąganie dowolnych fantów z planszy w wybrane miejsca – bez konieczności zachowania co najmniej trzech takich samych smakołyków w pionie, bądź poziomie.

aew

Każdy ruch jest odliczany. Jeżeli chcemy więc stworzyć poczwórne zestawienie i bawimy się początkowo w ,,dwójki”, punkty nie są nam naliczane, a wykonane ruchy już tak. Jeśli nie uda nam się osiągnąć wyznaczonego na wstępie celu, stracimy jedno życie.

Żeby móc cieszyć się zabawą na okrągło, warto zaprosić do gry swoich znajomych z Facebooka. Będą mieli okazję na przesyłanie nam wartościowych serduszek, czy oglądanie naszych poczynań.

qef

W grze oczywiście znajdą się power-upy dzięki którym wszystko możemy zdziałać szybciej, zdobywając więcej punktów. Jeśli więc nam się poszczęści, zgarniemy ciekawy przedmiot na planszy. Jeżeli jednak postawimy na mikropłatności, będziemy mogli oszukiwa…. grać bez końca ;)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Tiny Hoglets: Cute Puzzle FunKamil KucmaGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button