sn – takie proste, a takie fajne

Jeżeli przypadły Wam do gustu takie gry jak aa, ff, uu, czy inne autorstwa General Adaptive Apps, to z całą pewnością zachwyci Was również sn. Produkcja należy do kategorii zręcznościówek, więc rozgrzewajcie palce.

wvwv

Cóż – w sn nie ma szczególnie rozwiniętej akcji. Zasady polegają na tym, by z jednej małej, czarnej kuleczki stworzyć maksymalnie długi wężyk. Zaczynamy od przytrzymania palca na ekranie w miejscu, w którym widnieje pierwsza kropka. Przeciągając po kolejnych kulach tworzymy coś w rodzaju ruchomego wężyka.

Nie możemy pozwolić sobie na to, aby przeciąć gdziekolwiek linię, bądź zbyt powolnie się poruszać. Jeżeli będziemy się lenić, inne kule z naszego zestawu nas dogonią i w konsekwencji nasza zabawa się skończy.

Swoimi wynikami dzielimy się ze znajomymi przy pomocy portali społecznościowych. Wchodząc do tabeli graczy możemy sprawdzić na jakim magicznym numerze się znajdujemy. Nie ma czegoś takiego jak achievementsy, więc w zasadzie na tym mogłabym zakończyć.

wvwwev

Grę warto pobrać z prostego względu – jest miła i przyjemna. Można w niej spędzić dobry kwadrans, nie męcząc szczególnie swojego umysłu. Pobierajcie więc i cieszcie się pomysłowością autorów :)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button