Doo – dokumenty z chmury

DooJakie pliki przechowujecie w chmurze? (np. Dropbox) Zazwyczaj są to ważne dla nas rzeczy, a więc zdjęcia, czy też dokumenty. Te są potrzebne bardzo często, np. w szkole, do której na pewno wielu z was jeszcze chodzi. Aplikacja podobna jest w swoim działaniu do tej, którą zaprezentowaliśmy dość niedawno, a więc do Cloudii.

W tym przypadku jednak nie mamy dostępu do wszystkich plików, jakie znajdują się na naszym koncie. Tutaj skupiono się głównie na dokumentach, które możemy pobierać z Dropboxa, Google Drive czy też Gmail. Pliki wyświetlane są w formie listy, oczywiście ze wszystkich serwisów, na których jesteśmy zalogowani. Wygląda to bardzo przyzwoicie.

Co ciekawe – możemy wyszukiwać informacje, które znajdują się w dokumentach. Jeśli nie potrafimy odpowiednio nazywać plików i często są to np. „nowy dokument tekstowy”, to aplikacja poradzi sobie doskonale, gdyż potrafi przeszukiwać także zawartość plików. Bardzo fajna jest opcja przeszukiwania nawet zdjęć za pomocą wbudowanego systemu OCR.

Niestety jeszcze nie możemy sami edytować plików i ich uploadować. Tutaj duży minus. Na szczęście aplikacja nadal się rozwija i ciągle dodawane są nowe funkcje. Życzymy jak najlepiej, lecz aktualnie musimy wystawić trochę niższą ocenę.

Ocena 6/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button