Dolphin Browser – jedna z najlepszych przeglądarek na rynku

Czasy, w których telefon służył jedynie do dzwonienia i wysyłania wiadomości odszedł już w zapomnienie. Dzisiaj, dzięki Internetowi, mamy w dowolnym miejscu dostęp do niemal wszystkiego. Dlatego bardzo wiele osób ceni sobie komfort korzystania z sieci internetowej i nie wyobraża sobie życia bez dobrej przeglądarki w swoim smartfonie. Do grona najlepszych aplikacji służących do przeglądania internetu bez wątpienia można zaliczyć przeglądarkę Dolphin Browser.

Dolphin Browser jest programem polecanym nie tylko posiadaczom telefonów komórkowych, ale także tabletów. Jest to bowiem przeglądarka, która radzi sobie z każdą rozdzielczością i posiada wiele ciekawych funkcji do tej pory znanych jedynie z programów do Internetu z naszych PC-tów.

Z pewnością plusem tej aplikacji jest to, że można w niej przeglądać internet w kilku zakładach. Nie musimy więc wychodzić z jednej strony, by wejść na inną. Po prostu wystarczy otworzyć nową zakładkę i wpisać na niej adres internetowy, a przeglądana wcześniej przez nas strona nie wyłączy się (chyba że oczywiście sami tego chcemy).

Wszystkich posiadaczy kont na portalach społecznościowych z pewnością zainteresuje fakt, iż Dolphin Browser świetnie współpracuje m.in. z Facebookiem czy Twitterem, dzięki czemu w prosty sposób możemy podzielić się z naszymi znajomymi linkiem do ciekawej strony lub znalezionym w sieci śmiesznym zdjęciem.

Pisząc o największych zaletach Delfina, nie powinno się pominąć faktu, że zawiera on funkcję rozpoznawania stworzonych przez użytkownika gestów (można je w każdej chwili edytować). W Dolphin Browser wystarczy, na przykład, narysować na ekranie literkę „G”, a przeglądarka natychmiast przeniesie nas na główną stronę Google.

„Dolphin Browser” jest przeglądarką darmową. Użytkownicy iOS-a mogą ją pobrać z AppStore, natomiast posiadacze telefonów z Androidem – z Android Market.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button