Call Direction – sprawdź, u jakiego operatora ma numer Twój znajomy

Czy zastanawiałeś się kiedyś w jakiej sieci ma numer Twój znajomy? A może nie wiesz z kim porozmawiać, by wykorzystać darmowe minuty przysługujące Ci w zamówionym przez Ciebie pakiecie? Jeśli dotyczy Cię jeden z tych dwóch przypadków, być może warto, byś zainteresował się aplikacją Call Direction, która poinformuje Cię do jakiej sieci należy wprowadzony przez Ciebie numer telefonu.

Dawniej nie było problemu, by zidentyfikować u jakiego operatora zarejestrowany jest dany numer telefonu. Obecnie jednak jest z tym nieco gorzej, dlatego właśnie powstała aplikacja Call Direction.

Dzięki niej w łatwy sposób jesteśmy w stanie sprawdzić, z jakiej sieci dzwoniono do nas, bądź też do którego z operatorów należy numer naszego znajomego.

Call Direction jest narzędziem,  które z pewnością przyda się osobom posiadającym pakiety darmowych minut lub sms-ów. Najczęściej bowiem operatorzy w takich pakietach dają nam możliwość dzwonienia jedynie do jednej sieci, a my za bardzo nie wiemy, czy dana osoba związana jest z tą czy z inną firmą telekomunikacyjną. 

Obsługa Call Direction jest niezwykle prosta. Po jej uruchomieniu pozostaje nam jedynie wpisać interesujący nas numer telefonu, a następnie poczekać, jak aplikacja wyświetli nam informację, od jakiego operatora pochodzi podany przez nas numer. Istnieje oczywiście także możliwość sprawdzenia operatorów zapisanych u nas na telefonie kontaktów.

Na koniec warto dodać, że Call Direction bez problemu radzi sobie również z numerami, które zostały przeniesione z jednego operatora do innego.

Sama aplikacja jest darmowa. Można ją ściągnąć z Android Marketu.

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button