Defender – sposób na nudę dla użytkowników Androida

Dopadła Cię nieziemska nuda i nie wiesz za bardzo jak się z nią uporać? Jeżeli jesteś użytkownikiem systemu Android, to dobrze, że zdecydowałeś się przeczytać właśnie tę informację. Chcemy bowiem dzisiaj przedstawić ciekawą grę oferującą świetną rozrywkę i dodatkowo ogromną ilość dostępnych poziomów, których nie sposób przejść w ciągu kilku godzin. Zainteresowani? Przed Wami „Defender”.

„Defender”, jak zresztą sama nazwa wskazuje, to nic innego jak gra z bardzo prostymi zasadami. Jesteśmy obrońcą obleganego zamku. Naszym zadaniem jest zniszczenie wszystkich przeciwników, zanim oni zniszczą fortyfikację, na której się znajdujemy.

Choć z początku gra ta wydaje się niezwykle prosta, możemy zapewnić, że znajdą się poziomy, z którymi będziecie mieli spore problemy.

Z biegiem gry pojawiają się bowiem coraz lepsi rywale występujący dodatkowo w coraz większej ilości. Nie można więc myśleć, że „Defendera” można przejść, strzelając jedynie na oślep strzałami oraz innymi, jeszcze bardziej ciekawymi, magicznymi zaklęciami.

Jeśli chodzi o ilość poziomów dostępnych w „Defenderze”, to można napisać po prostu, że jest ich bardzo dużo. W Internecie pojawiają się filmiki pokazujące między innymi stage numer – uwaga – 1000.

Nikogo nie trzeba więc chyba przekonywać, że „Defender” to niezwykły zabijacz czasu, dzięki któremu spędzimy miło czas przy naszym urządzeniu z systemem Android.

Zaletą „Defendera” jest także to, że jest on grą bezpłatną. Ściągnąć go można, oczywiście, z Android Marketu.

Na koniec zamieszczamy film, który powinien Was jeszcze bardziej zachęcić do pobrania opisywanej przez nas gry:

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button