DMD Clone – sklonuj siebie i swoich znajomych

Szukacie fajnej aplikacji do robienia zdjęć? W tym wpisie postaram się zapoznać Was z DMD Clone – fotograficznym narzędziem studia Dermandar. Apka co prawda nie ma zbyt wielu możliwości, lecz posiada jedną, rewelacyjną za to opcję – klonowania. Często widywałam zdjęcia, na których jedna osoba powtarza się wielokrotnie na jednej fotografii.

Byłam pewna że to dzieło wprawnego grafika. Okazało się jednak, że takie fotki mogę wykonywać samodzielnie, bez żadnych dodatkowych filtrów. Do tej pory za apkę trzeba było zapłacić dolara – dzięki uprzejmości autorów, obecnie możemy klonować się za friko.

Żeby wykonać zdjęcie ze sklonowanym sobą, będziemy potrzebować drugiej osoby. To własnie jej zadaniem będzie cykanie zdjeć w momencie, gdy przyjmiemy odpowiednią pozycję. Aplikacja posiada wbudowany stabilizator obrazu i po pierwszym wykonanym zdjęciu zapamiętuje otoczenie. Nie oznacza to oczywiście, że możemy się przenieść z cykaniem fotek w inne miejsce – staramy się trzymać urządzenie nieruchomo, lecz bez obawy o oddychanie, czy lekkie drżenie rąk.

W praktyce z aplikacji wychodzą naprawdę świetne zdjęcia. Wykonałam próbną sesję, na której zmieniałam położenie swojego iPad’a na kanapie. Powiem szczerze, że byłam zachwycona – nic nie zostało rozmyte, ani zniekształcone. Czyli jednak można! I to bez pomocy specjalisty.

Jeżeli szukacie fajnego narzędzia do robienia zdjęć, możecie pokusić się o DMD Clone. Jeśli napotkacie jakieś problemy w trakcie zabawy, obejrzyjcie filmik instruktażowy – i wszystko będzie jasne ;)

icon
DMD CloneDermandar (Offshore) S.A.L.Photo & Video14,99 złDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button