Dingle Dangle – dla takich gier warto mieć ,,aj” sprzęt

Dingle Dangle to gra logiczno-zręcznościowa, która dostępna jest jedynie na urządzenia z iOS’em (przynajmniej na obecną chwilę). Lepsza wiadomość jest taka, że apka znajduje się obecnie w promocji i można ją pobrać zupełnie za darmo! Po dokładnej analizie stwierdzam, że produkcja studia Just Some Games powinna znaleźć się na każdym ,,aj” sprzęcie :)

Słowami wstępu – Dingles to małe stworzonka z sierścią, które zostały okrutnie uwięzione pod ziemią. Marzą o tym, by ktoś je uwolnił i pokazał świat zewnętrzny. W zakamarkach skał znajdują się różne niebezpieczeństwa, które bardzo utrudniają wydostanie się. Przede wszystkim zagrażają nam kolce. Ale to nie wszystko.

Dingles są uśpione. Kiedy dotykamy ich liną z kulką na końcu, ożywają i przyciągają do siebie identyczne kolorystycznie koleżanki. Problem pojawia się w momencie, gdy musimy uratować wszystkie stworki, a niektóre są w zupełnie innych kolorach i nie chcą się przykleić do swojej paczki. Jedynym wyjściem okazuje się dotknięcie kolorowego świetlika, który zmieni cały złapany zestaw w odpowiedni kolor – to umożliwi zgarnięcie pozostałych ofiar i zabranie ich bezpiecznie do statku pirackiego.

Sterowanie liną odbywa się na różne sposoby. Należy wiedzieć, że jej długość jest ograniczona, i czasem trzeba pomagać sobie poruszaniem urządzenia, by wykonać ruch wahadłowy, czy dobrać pasażerów, by ci wydłużyli linę.

Przed każdym poziomem mamy wyznaczone misje. Osiągnięcie wszystkich jest równoznaczne z zebraniem 3 gwiazdek. Kolekcjonowanie gwiazdek z kolei daje możliwość odblokowania kolejnych epizodów, zupełnie innych od pozostałych.

Power-upy, ulepszenia i zmiany wyglądu można kupić w sklepie dla gracza za niebieskie diamenty zbierane na planszy. Dość szybko jesteśmy w stanie kupić wypasiony kapelusz dla naszych podopiecznych, czy wydłużenie liny (jednorazowe).

Apka jest na obecną chwilę moim nr 1 wśród produkcji zręcznościowo-logicznych. Gra to sama przyjemność!

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button