Androidowe Okazje, czyli przeceny w Google Play #70

Chciałoby się rzec – jak ten czas ucieka. Jeszcze nie tak dawno rozpoczynaliśmy nasz cykl Androidowe Okazje, a za nami już okrągłe siedemdziesiąt odcinków. Jeżeli spodziewacie się, że z okazji jubileuszu przygotowaliśmy coś ekstra, mylicie się. Ale to nie dlatego, że nam się nie chciało. Po prostu staramy się trzymać cały czas jednakowy, wysoki poziom i mamy nadzieję, iż nam się to udaje. Co takiego przeceniono w tę niedzielę? Tego zdradzać już teraz nie będziemy. Zajrzyjcie do wpisu, a na pewno wszystkiego dowiecie się w odpowiednim momencie.

Star Command

Pikselowa strategia, która spodoba się każdemu miłośnikowi kosmicznych motywów. Marzyliście kiedykolwiek o badaniu Wszechświata własną maszyną latającą? W takim razie Star Command Was nie zawiedzie!

Tak jak po części już zdradziliśmy, w opisywanej produkcji kierujemy kapitanem statku, którego misją jest odkrywanie pozaziemskiej cywilizacji. Oczywiście, w trakcie zabawy przychodzi nam nie tylko uczestniczyć w typowo pokojowych akcjach, lecz także brać udział w międzygalaktycznych bitwach, z których ciężko wyjść bez szwanku.

Zadaniem gracza w Star Command nie tylko jest przyglądanie się temu, co dzieje się na ekranie i podejmowanie kilku decyzji na krzyż. Dzięki rozbudowanemu systemowi doboru załogi oraz modyfikowania systemów obronnych i ofensywnych statku, śmiało można napisać, że War Balloon Games stworzyło narzędzie do skutecznego zabijania nudy trwającej nie tylko przysłowiowe pięć minut.

Wygląd Star Command nie wszystkim z Was przypadnie do gustu. Grafika w stylu retro ma taką samą ilość przeciwników, co zwolenników, jednak – jak widzicie na screenach – w tym przypadku znakomicie pasuje do klimatu produkcji i nie można mieć do niej większych zastrzeżeń.

Star Command przeceniono o blisko 70 procent. Pobierz Star Command za 4,45 PLN w Google Play.

Modern Combat 5: Blackout

Pierwszoosobowa strzelanka stworzona przez znane studio Gameloft. Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji w nią pograć, koniecznie musicie skorzystać z tej promocji, która obniżyła dwucyfrową cenę gry do zaledwie 3,16 PLN!

Modern Combat 5: Blackout pozwala nam zmierzyć się z wirtualnymi oponentami zarówno w rozgrywce wieloosobowej, jak i misjach przygotowanych dla miłośników typowego Single’a. Bez względu na to, na jaki typ zabawy się zdecydujemy, każde nasze mniejsze bądź większe sukcesy pozwalają na awans na wyższy poziom doświadczenia, a to z kolei daje większe pole do popisu na polach bitwy.

Trzeba przyznać, że piąta część serii Modern Combat spisuje się znakomicie pod względem graficznym i zasługuje na miano idealnej apki dla wymagających użytkowników. Jeżeli chodzi o dźwięki, również i z nimi wszystko jest w porządku. Szczególnie, ich zalety docenia się, korzystając podczas gry z wysokiej jakości słuchawek.

Modern Combat 5: Blackout pozwala graczowi kierować  żołnierzami o różnych profesjach, a do tego daje również możliwość pokierowania ciężką artylerią. A wszystko to już za nieco ponad 3 złote, czyli za mniej niż większość słodkości oferowanych w sklepach. Pobierz Modern Combat 5: Blackout za 3,16 PLN w Google Play.

The Tiny Bang Story

A teraz coś w sam raz dla osób, które lubią pogłówkować. The Tiny Bang Story to bardzo dobrze wyglądająca przygodówka, gdzie naszym zadaniem jest… skompletowanie wszystkich części zniszczonej niedawno planety. Brzmi nierealnie i groteskowo? W tym przypadku musicie się do tego przyzwyczaić!

Fabuła The Tiny Bang Story nie należy do zbytnio skomplikowanych. Tego samego w pewnym sensie nie można też powiedzieć o rozgrywce. Trzeba jednak przyznać, że mimo wszystko opisywany tytuł potrafi zabić ogromną ilość czasu i nie powoduje u nas ataków senności już po kilku minutach spędzonych ze smartfonem bądź tabletem.

Autorzy gry planowali na samym początku, że stworzą typową aplikację typu „hidden object”. W praktyce nie do końca udało im się to zrealizować, ale dla nas – czyli graczy – jest to raczej dobra, a nie zła wiadomość. Dlaczego? Bo dzięki temu w The Tiny Bang Story mamy do czynienia z większą ilością łamigłówek, a od czasu do czasu przychodzi nam także wykazać się zręcznością.

Mając do dyspozycji screena, na pewno jesteście w stanie stwierdzić, czy The Tiny Bang Story spełnia Wasze oczekiwania wizualne. Wiele osób twierdzi, że owa przygodówka jest jedną z najładniej wyglądających przedstawicielek swojego gatunku. I raczej trudno nie zgodzić się z tymi opiniami.

Przecena gry The Tiny Bang Story wynosi blisko 70 procent. Pobierz The Tiny Bang Story za 4,10 PLN w Google Play.

RE-VOLT Classic 3D

Nie każda produkcja wyścigowa musi dawać graczowi szansę na pokierowanie nowymi modelami popularnych marek samochodów. RE-VOLT Classic 3D udowadnia, że w mobilnym świecie można bawić się znakomicie także wtedy, gdy ma się do dyspozycji jedynie auta sterowane… „pilotem”.

Jak to zazwyczaj w tego typu gierkach bywa, w RE-VOLT Classic 3D celem numer jeden jest wygrywanie z przeciwnikami w różnego rodzaju wyścigach. Do naszej dyspozycji oddano tutaj, między innymi, rozgrywkę Championship, Time Trial, Arcade i Practie. Ta ostatnia to – rzecz jasna – swego rodzaju trening, gdzie możemy sprawdzić się na ponad 40 trasach o różnych poziomach trudności.

Sterowanie odbywa się w RE-VOLT Classic 3D za pomocą przycisków dotykowych. Nie sprawia ono jakichkolwiek problemów i zdecydowanie sprawdza się w praktyce, co potwierdzają zresztą bardzo pozytywne recenzje klientów sklepu Google Play.

Na pewno wygląd ścigałki nie należy do wyjątkowo nowoczesnych, ale tak właśnie powinno być. RE-VOLT Classic 3D to w końcu prawdziwy PC-owy klasyk, w którego niektórzy z Was na pewno mieli okazję pograć ładnych kilkanaście lat temu.

Mobilna wersja samochodowego hitu kosztuje obecnie trochę ponad 8 PLN. To o prawie 50 procent mniej, niż zazwyczaj. Pobierz RE-VOLT Classic 3D za 8,99 PLN w Google Play.

Weekend się kończy, a więc macie już niewiele czasu na to, by pograć sobie w spokoju w jedną z przecenionych gier. Nie będziemy zatem już przedłużać. Mamy nadzieję, że chociaż jedna z naszych propozycji przypadła Wam do gustu. Do następnego tygodnia, cześć!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button