AppSale – promocje w AppStore #113

Witajcie w 113 (wcale nie pechowym) odcinku AppSale. Dzisiejszy cykl będzie poświęcony grom i aplikacjom mobilnym, ale do tego zostaliście już chyba przyzwyczajeni :) W końcu już ponad setny raz Wam o tym przypominam, niczym jakaś zacięta płyta. Mam jednak nadzieję, iż nowi Czytelnicy, którzy do tej pory nie znali AppSale, zaprzyjaźnią się z nim i co tydzień będą monitorować przecenione aplikacje na jabłuszkowe urządzenia!

Co ciekawego mam dla Was w dniu dzisiejszym? Już uchylam rąbka tajemnicy: Don’t Run With a Plasma Sword (przecena z $0,99 na zero), Tesla Wars – II (przecena z $0,99 na zero), oraz Wake Alarm Clock (przecena z $3,99 na zero). Miłej lektury! ;)

Don’t Run With a Plasma Sword

Don’t Run With a Plasma Sword to produkcja, która z pewnością zadowoli wszystkich fanów zręcznościówek. Do tej pory trzeba było wydać na nią dolara, lecz na szczęście autorzy okazali trochę swojego serca i umożliwili zabawę za darmo (przynajmniej przez jakiś czas).

Pordukcja jest platformówką w typowym retro stylu. Wcielamy się w rolę rozczochranego nastolatka i biegamy po różnorodnych poziomach, omijając przeszkody, oraz walcząc z przeciwnikami naszym zielonym, magicznym mieczem.

Za swoje osiągnięcia zdobywamy punkty doświadczenia, które z kolei dają możliwość awansu do kolejnego poziomu. Jeżeli przepadacie za starymi gierkami, będziecie zachwyceni :)

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Tesla Wars – II

Ta gra to znana wielu druga część popularnego tower defense, w którym przychodziło nam zabijać nadchodzących patyczaków przy pomocy energii płynącej z wieży. Druga odsłona tytułu prezentuje się zdecydowanie lepiej. Jest nowoczesna i pełna… energii :)

Mamy do wyboru tryb klasyczny, bądź survival. Akcja gry toczy się na zielonej polanie, pośrodku której stoi nasz generator. Przy pomocy mocy zasięgniętej z wieży i naszych sprawnych palców, pokonujemy próbujących dostać się do bazy rywali. Jest to nie tak proste, jak może się wydawać, bo patyczaki są niezmiernie szybkie.

Za swoje zwycięstwo otrzymujemy nagrody w różnych postaciach. Przede wszystkim jest to ulepszenie poszczególnych części, oraz gotówka, dzięki której możemy majstrować przy maszynie. Gra dla prawdziwych twardzieli :)

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Wake Alarm Clock

acaa

Tym razem mamy do czynienia z inteligentnym budzikiem, który jest w stanie ,,zapamiętać” komendy wydawane przy pomocy gestów. Pomijając fakt, że aplikacja wygląda naprawdę ciekawie, jest w stanie zachwycić nie jednego fana technologicznych nowinek.

Użytkownik ma bardzo duży wpływ na to, w jaki sposób budzik ma funkcjonować. Jeżeli wiemy, że standardowym gestem umożliwiającym wyłączenie narzędzia jest po prostu przeciągnięcie palca po ekranie i zapadnięcie w błogą drzemkę, ustawiamy coś niestandardowego, co zmusi nasz mózg do porannego resetu.

aca

Możliwości w aplikacji jest bardzo dużo – począwszy od wibracji, ustawienia drzemki, a skończywszy na sposobie uruchamiania poszczególnych funkcji przy pomocy potrząsania, machnięcia ręką, czy innych. Gadżet obowiązkowy!

Przecena z $3,99 na zero. Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button