The Rats Online – dotrzyj do serowego raju

Pierwsza bardzo dobra wiadomość w przypadku The Rats Online jest taka, że produkcja jest w języku polski. Głównymi bohaterami produkcji są Diabeł i Anioł – dwa szczury. My wcielamy się w rolę ich guru, który poprowadzi załogę do seroweg raju. By tego dokonać, należy ograbiać systematycznie sąsiadów.

Jednym z podstawowych celów gry jest stworzenie bandy szczurów i systematyczne jej powiększanie. Jak wiadomo, szczury jedzą ser. To z kolei prowadzi do zwiększenia ich gabarytów. Za każdego podtuczonego szczurka otrzymujemy wirtualne dusze. Jeżeli uda nam się zebrać odpowiednią ilość dusz, otrzymujemy dodatkowego podopiecznego.

By zapewnić sobie zwycięstwo, musimy pamiętać o miksowaniu szczurów. Z dwóch utuczonych gryzoni powstaje trzeci, który jest wyjątkowy. Ma specjalistyczne zdolności, których inne nie posiadają. Wtedy wykorzystujemy go do niecnych celów i atakujemy wrogów z pełną parą.

Produkcja stworzona jest w bardzo sympatyczny i humorystyczny sposób. Studio Intenium zadbało o każdy szczegół, dzięki czemu możemy cieszyć się naprawdę wspaniałą zabawą przez wiele godzin.

Kluczem do sukcesu jest otwieranie skrzyń zawierających wartościowe przedmioty, jak na przykład eliksir miłości, dzięki któremu rozmnażamy i krzyżujemy nasze szczury. By móc dostać się do takich fantów, należy najpierw pokonać szczurze truposzczaki, dając im określoną ilość sera.

Podczas takich sąsiedzkich wojen, widzimy procentowe szanse na zwycięstwo. To sprawia, że mniej więcej jesteśmy w stanie wyliczyć prawdopodobieństwo zwycięstwa. Czasem nawet przy niskich wartościach warto zaryzykować ;)

Co tu dużo gadać 0 The Rats Online to świetna gra akcji, połączona ze strategią i bijatyką. Oby więcej tego typu produkcji!

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button