Staying Together – złóż serce do kupy!

Staying Together to genialna produkcja, jaka pojawiła się w czwartek na łamach AppStore i Google Play. Nie było czasu, by wcześniej ją przetestować, lecz w końcu nadszedł ten moment, by podzielić się z Wami moimi odczuciami.

Dawno nie spotkałam tak rewelacyjnej aplikacji, która sprawiłaby, że kompletnie zapomnę o mijających minutach i w 100% pogrążę się w zabawie.

Głównymi bohaterami produkcji od Naquatic jest dwójka postaci – mężczyzna i kobieta. Para została rozdzielona. Jedno pozostaje z jednej strony planszy, drugie z drugiej. W różnych miejscach platformówki porozrzucano części złamanego na kawałki serca. By móc przywrócić miłość, musimy pozbierać je do kupy.

Sądzicie że to bułka z masłem? Ok. A co powiecie, jeżeli oświadczę Wam, że sterujemy jednocześnie dwiema postaciami i śmierć jednej pociąga za sobą śmierć drugiej? :)

Sposób sterowania jest faktycznie specyficzny – ekran podzielony jest jakby na trzy (a faktycznie na 6) części. Dwie odpowiadają za ruch w prawo, dwie w lewo i pozostałe dwie za skok. Często zdarza się tak, że kawałki serducha są zawieszone w powietrzu poza planszą. Należy wykonywać takie akrobacje (korzystając z podwójnego skoku + odpowiedniej strzałki kierunkowej), by wrócić na ziemię.

Dodatkowo należy wiedzieć, że jedna strona nie jest identyczna z drugą. Sprawia to spore problemy. Kiedy jedna postać musi przeskoczyć przykładowo dziurę z kolcami, druga w tym miejscu może mieć jeszcze większą przeszkadzajkę. Trzeba tak obmyślać plan poruszania się, by w końcu spotkać się na środku z całym zapasek serduszkowych kawałków.

Podsumowując – aplikacja fantastyczna, lecz niesamowicie trudna. Polecam ją wszystkim fanom platformówek i wyzwań na nudne wieczory :)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Staying TogetherNaquatic LLCGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button