Czy znamy już specyfikację kolejnej generacji Nexusa 7?

Nexus 7, który ma oficjalne wsparcie Google i zawsze najszybsze aktualizacje Androida to jeden z popularniejszych tabletów na świecie. Nadszedł czas, by pojawiła się wreszcie kolejna wersja tegoż urządzenia, bo niedawno minął rok od premiery pierwszej generacji.

Nexus_7_Logo

Dlaczego Google Nexus 7 był tak popularny? Wszystko to z racji stosunku jakość/cena, który był bardzo wysoki. Za 800-900 złotych możemy mieć siedmiocalowy tablet z matrycą IPS, Tegrą 3 z Cortexem A9 1,2GHz oraz minimum 8GB wbudowanej pamięci. Do tego next-gen-nexus7jeszcze 1GB RAM oraz komplet sensorów oraz urządzeń do transmisji bezprzewodowej, które tworzyły produkt kompletny. Prawie, bo pojawiały się głosy, iż bardzo miło byłoby, gdyby twórcy dodali możliwość podpięcia telewizora przez HDMI lub dodania pamięci poprzez microSD.

Nie wiadomo niestety, czy w nowej wersji pojawią się te usprawnienia. Wiadomo natomiast jedno – jeden z pracowników ASUSa (a więc firmy tworzącej nexusa) ujawnił jednej z osób na Live Chacie informacje o najnowszym produkcje. Chodzi dokładnie o specyfikację, którą jest:

– Qualcomm Snapdragon S4 Pro (4 rdzenie, max 1.7GHz oraz Adreno 320)
2GB RAM
32GB wbudowanej pamięci
– 2 aparaty, jeden 5Mpx, a drugi 1,2Mpx
– LTE, Bluetooth 4.0 oraz NFC
– Wyświetlacz FullHD o rozmiarze 7”
– najnowszy Android 4.3

Jaka będzie cena dokładnie tej wersji? Nie wiadomo. Jedno jest jednak pewne – poprzednia generacja będzie tańsza!
Oczywiście informacja o tym, że to oficjalna specyfikacja nie jest potwierdzona.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button