Czarne historie – dobra zabawa dla przyszłych detektywów!

dae4742e-51a0-4096-8701-7e5fbd5e38e5Aplikacja stworzona dla osób, które marzą o tym aby wcielić się w postać Sherlock’a Holms’a bądź detektywa Monk’a. Musisz w trybie natychmiastowym określić jak doszło do wypadku i dlaczego zginęła w nim niewinna osoba.

Czarne historie są dziełem producenta M.Starchyry, który wydał do tej pory tylko tę aplikację. Jego dzieło zyskało uznanie wielu użytkowników Windows’a Phone.

Jak sama nazwa wskazuje, aplikacja to zbiór wielu historii z mrocznym i tajemniczym tłem. Jest to gra zespołowa, która doskonale może umilić wieczory spędzone w towarzystwie i sprawić, że nasi goście na pewno się będą się nudzili. O co tutaj chodzi? Otóż, wszyscy uczestnicy odczytują wiadomość o popełnionej zbrodni. Jest to krótka notka zawierająca opis tragedii do jakiej doszło. Jedna z osób musi się wcielić w Pana Wszechwiedzącego (tutaj zwanego Mistrzem tajemnic) i odczytać genezę wydarzenia. Reszta graczy musi sprawnie dojść do tejże genezy i odgadnąć : po co, jak i dlaczego?

Nasi detektywi mogą zadawać pytania Mistrzowi tajemnic. Jednak muszą być one tak sformułowane aby szło na nie odpowiedzieć jednym wyrazem: „tak” lub „nie”. Historie przedstawione w te grze są niestety bardzo absurdalne i ciężko wpaść na jakikolwiek trop. Towarzystwo musi być w naprawdę dobrych humorach aby rozwikłać jak doszło do przedstawionej tragedii.

Aplikacja jest dobrze dopracowana, łatwa w obsłudze. Na samym wstępie otrzymujemy dokładną informację jak grać i co po kolei robić. Jest to świetne ułatwienie na początkujących graczy.

Pomysł na grę jest świetny. Można się nieźle pobawić zespołowo. Gdyby zagadki kryminalne były bardziej realistyczne byłoby zdecydowanie lepiej, no i trochę prościej.

Ocena końcowa : 8/10.

Gra dostępna za darmo na Windowsphone.com

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button