Super Jumping Mike – wyskacz sobie wygraną

Coś dla wielbicieli nieskomplikowanych platformówek! Nawet jeżeli skoki wzwyż nie są Twoją mocną stroną z łatwością możesz pomóc szalonemu Mike’owi zdobywać szczyty i pieniądze ;)

Join2Games stworzyli kolekcję gier, które łączą się pod względem podobnej fabuły czy też wykonania. Bohater Mike jest dostępny także w innej aplikacji o bardziej piksel-owym wydźwięku.

52bda561-d93d-47aa-a8c4-fd047c6ec173

Super Jumping Mike jest młodym chłopaczkiem lubiącym sobie pobiegać i poskakać. Jego przygody dzieją się w kreskówkowym świecie. Jak na dzielnego młodzieńca przystało, Mike jest nieco łasy na monetki i zrobi wszystko aby zdobyć te złote świecidełka. Do tego musi użyć swojego talentu jakim jest skakanie.

Gracz wcielając się w tę ruchliwą postać nie musi nim kierować. Mike biega sam, w jednym tylko kierunku. Zadaniem gracza jest uchwycić odpowiedni moment i zmusić chłopaka do skoku. Należy przeskoczyć wszelkie pudełka znajdujące się na naszej trasie czy też unieść się nad czarną przepaścią. Aby tego dokonać wystarczy dotknąć palcem ekran w danym czasie. Jeśli chcemy zdobyć monetę wirującą w powietrzu, należy czasem wspomóc się owymi przeszkodami i wymyślić sposób aby skoczyć po nią jak najwyżej.

35ef61dd-dace-467e-9400-685ad94481f9

Plansz jest tylko 20. Każdą z nich należy odblokować poprzez zdobycie pieniążków w poprzedniej rundzie. Oczywiście im dalej jesteśmy, tym więcej monet potrzebujemy. Gra wcale nie jest taka łatwa, ponieważ Mike jest dosyć szybki i każdy ruch należy wykonać z precyzją i zwinnością.

Jeśli chodzi o techniczne wykonanie gry… Grafika jest odpowiednia do stylu aplikacji. Żywe kolory, tło czy też sam Mike są stworzone w taki sposób aby jak najwierniej oddawały charakter kreskówek. Główny bohater będąc buntowniczym i energicznym nastolatkiem wydaje z siebie szereg odgłosów i zdań wyjętych z młodzieżowego slangu. Dodaje to całej grze świetnego stylu.

Można by śmiało rzec, że gra jest po prostu dobra. Nie ma zaskakującej fabuły czy też zwrotów akcji. Niestety z powodu małej liczby oferowanych plansz do przejścia, zabawa szybko się kończy.

Ocena końcowa : 7/10.

Gra dostępna za darmo na Windowsphone.com

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button